Olympik počtvrté za sebou nevyhrál a hazarduje se svojí pozicí v play off. Rapid si odvezl důležité tři body a naopak se první osmičce přiblížil.

 

Ohlasy k utkání

Patrik Machytka (Olympik Mělník): „Zápas s Ústím byl pro nás poměrně důležitý, soupeř měl stejně bodů jako my a chtěli jsme z utkání odejít s výhrou. Bohužel naše hra byla málo aktivní, i když jsme měli hodně šancí, proměnili jsme v gól minimum. Od soupeře jsme dostali branky po našich chybách, nebyli jsme dostatečně důrazní v obraně a navíc jsme začali být v zápasu pozdě aktivní.”

Jaroslav Zápotocký (Rapid Ústí): “Jsme všichni šťastní, že jsme dnes velmi důležitý zápas zvládli na půdě Mělníka a vezeme si do Ústí cenné tři body. Dnes jsme opět ukázali, že když hrajeme jako tým a obětujeme se jeden za druhého, tak se tyto důležité zápasy dají zvládnout. Teď se musíme nachystat na zápas s Libercem, který bude opět hodně důležitý a ukáže nám, jestli budeme mít šanci si poprvé v Ústi zahrát play-off.”

 

Olympik Mělník – Rapid Ústí nad Labem 5:6 (2:4)

Branky: 9. Gabčo (Šup), 17. Machytka (Šup), 30. Machytka, 37. Šup (Gabčo), 39. Vokoun (10 m kop) – 8. Ji.Zápotocký (Ja.Zápotocký), 15. Gajdoš, 20. Vobořil (Gajdoš), 20. Ja.Zápotocký (Vobořil), 29. Černý, 38. Černý (Grümann) ŽK: 23. Vokoun (MEL), 36. Lehner (MEL) – 10. Černý (RUL)
Mělník: Bukhvak (Tarr) – Vokoun (C), Gabčo, Sváta, Machytka, Ježek, Lehner, Chalupa, Banga, Šup, Šuba  
Ústí n. L.:
Grümann (Džudža) – Vondrka, Vávra, Vobořil, Novák, Gajdoš (C), Zápotocký Ji., Černý, Zápotocký Ja., Novotný