Olympik odehrál v pátek 30. 8. svůj poslední přípravný duel před novou sezónou. Do mělnické haly přijel Jablonec nad Nisou, který hraje 2. ligu – západ. Olympik vyhrál 7:6, hattrickem se blýskl domácí Zdržálek, který odehrál svůj první zápas po 10 měsících (zraněné koleno).

Dominik Zdržálek, hráč Olympiku: ,,Bohužel jsme měli velmi špatný úvod. Soupeř se dostal do vedení 2:0. Sice jsme brzy snížili ale soupeř opět odskočil do vedení 3:1. Před poločasem jsme aspoň snížili z našeho pohledu na 2:3. Druhy poločas jsme už měli velký tlak a i když se soupeř ještě jednou dostal do dvoubrankového vedení, tak jsem dokázali zápas otočit. Do útoku jsme podali velmi dobrý výkon s krásnými góly, ale je potřeba zapracovat na obraně a vyvarovat se obrovských chyb. Jinak v pátek v lize s Libercem neuspějeme.”