Mělničtí futsalisté sehráli v pondělí 26. 8. od 20 hodin a 30 minut přípravné utkání proti SK Interobalu Plzeň. Tým Jakuba Němce prošel přes léto velkou obměnou, kdy si stáhl z juniorky do prvního týmu několik mladých hráčů. Olympik svůj zápas prohrál výsledkem 4:6, ale s výkonem jsou trenéři spokojení.

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Na začátku nám trvalo asi 10 minut, než jsme chytili ,,ligové tempo” a Plzeň nás dost přehrávala. Od té doby, co jsme se probudili, tak jsme hráli vyrovnanou partii jak herně, tak výsledkově. Do utkání naskočilo 5 hráčů juniorského věku a všichni ukázali, že je v nich velký potenciál, když na sobě budou dál pracovat. I přesto, že se nehrálo o body, tak mě trošku mrzí, že jsme utkání těsně prohráli. Každé vítězství s takovým soupeřem je pro nás obrovská motivace dál. Musíme hlavně zlepšit naši obranou fázi, hlavně standartní situace, ze kterých jsme v obou dosavadních utkáních dostali dost branek.”