SK Olympik Mělník uzavřel spolupráci se sázkovou kanceláří Maxi-Tip, která bude nyní oficiálním sázkovým partnerem klubu.

Maxi-Tip založili v roce 1998 bývalí daviscupoví reprezentanti kolem přerovského tenisového klubu v čele s Jiřím Novákem. Potom firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Klausovy vlády Jiří Novák z advokátní kanceláře Brož & Sokol & Novák. V roce 2012 firmu koupila skupina pokerových hráčů, sázkařů, investorů a bookmakerů. Největší, zhruba padesátiprocentní podíl vlastní rodina Karla Kabrny přes firmu Power Bet.

V rámci spolupráce budou na domácím čtvrtfinálovém utkání s Chrudimí přítomny hostesky Maxi-Tipu, které budou mít připravené soutěže o volné sázenky a nabídnou našim fanouškům zvýhodněné podmínky registrace sázkového konta u Maxi-Tipu.

V rámci čtvrtečního utkání pak budou v nabídce přichystány i některé speciální sázky včetně střelců apod.

Maxi-Tip nabízí v současnosti nejvýhodnější bonusové podmínky, které nemají v ČR konkurenci. Např.: 200% vstupní bonus z hodnoty prvního vkladu až do výše 100 000 Kč.

Registraci, kterou zároveň podpoříte náš klub, můžete provést na odkazu níže. S dokončením registrace Vám mohou pomoci hostesky Maxi-Tipu přímo v hale, kde budou k dispozici při čtvrtfinálovém zápase s Chrudimí, nebo ji s Vámi projdou kompletně celou. Pro ty, kteří nedorazí do haly pak existuje možnost doregistrace za asistence kurýra Maxi-Tipu, který který za vámi dorazí domů, či na jiné místo dle domluvy.