Poprvé v historii budou moci mělničtí fanoušci hnát své hráče za vítězstvím v playoff doma ve své hale! Pro mělnický sport je to velký den, a tak se nelze divit, že zápas bude pravděpodobně vyprodán. Nejen, že jde o playoff, ale přijede po druhé v sezóně nejúspěšnější český futsalový klub posledních let.

Hráči Olympiku tuto sezónu dokázali, že doma jsou silní a ženou je dopředu skvělý fanoušci. ,,Máme cíl alespoň v jednom utkání zvítězit a doma máme největší šanci,” ví trenér mělnických Jakub Němec, který hned ve své první prvoligové trenérské sezóně dotáhl Olympik k postupu do playoff.

Olympik musí také zlepšit některé nedostatky, kterých si jsou vědomi i samotní hráči. ,,Musíme zlepšit pohyb, koncovku a hrát trochu více do těla,” říká hráč Pavel Šuba mladší.

Ohlasy k utkání z obou týmů:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Tentokrát to Chrudim nebude mít s námi tak snadné jako v prvním utkání. Máme cíl alespoň v jednom utkání zvítězit a doma máme největší šanci. To si je vědoma i Chrudim, proto nás určitě nepodcení a k utkání přistoupí s maximální koncentrací. Věřím, že utkání zvládneme a podaří se nám v této výborné sezóně v domácím prostředí porazit ještě jednoho TOP soupeře.”

Pavel Šuba mladší, hráč Olympiku: ,,Čeká nás možná poslední domácí zápas v této sezóně. Doufám, že se všichni nahecujeme a předvedeme, co nejlepší a nejbojovnější výkon a snad se povede další senzace v podobě výhry. Co se týče zápasu, tak musíme zlepšit pohyb a koncovku. Hrát trochu více do těla a ukázat, že v play-off nejsme náhodou a že na to máme!”

Felipe Conde, trenér ERA-PACKu: ,,Jsme připraveni na náročný zápas. Mělník má doma skvělé výsledky, na druhou stranu jsem přesvědčeni, že odvedeme kvalitní práci. Máme za sebou dva náročné týdny plné tréninků, kde jsme opravdu tvrdě dřeli. Věřím, že naše práce nás dostala na dostatečnou úroveň, kterou v rozhodujících zápasech play-off prokážeme.”

Přijďte nás podpořit v možná posledním zápase této sezóny a vytvořte skvělou diváckou kulisu a dotlačit nás za výhrou, která by znamenala, že se čtvrtfinálová série ještě jednou přehoupne k nám na Mělník. Zápas začíná v 19 hodin. Vzhledem k tomu, že očekávaná návštěva by mohla vyprodat halu a další diváci by se do haly nemuseli dostat, tak Vám doporučujeme, aby jste do haly přišli včas. Alespoň 30 minut před výkopem.