Olympiku se v této sezóně podařilo něco, co se za celou historii klubu ještě nestalo. Postoupil do playoff v nejvyšší české futsalové soutěži. Jelikož Olympik skončil na šestém místě, tak si to ve čtvrtfinále rozdají s celkem, který se v základní části umístil na třetím místě, na kterém se umístil nejlepší český futsalový klub posledních několika let, FK ERA-PACK Chrudim. 

První zápas je na řadě již zítra, tedy 5. 4., a to na půdě našeho soupeře z Chrudimi. Zápas začíná ve 20:15 a můžete ho sledovat na ČT Sport! 

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Na sérii s Chrudimí se moc těšíme. Je to něco, k čemu jsme směřovali celou sezonu. V play off nechceme být do počtu a budeme se snažit Chrudimi co nejvíce postup znepříjemnit a v některém z utkání zvítězit. Jsem rád, že hrajeme další utkání v televizi, o to větší motivace to pro nás je se ukázat a předvést dobrý výkon jak divákům v hale, tak u obrazovek.”

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: ,,Na čtvrtfinále s ERA-PACKem se všichni moc těšíme. Nejen, že je to pro nás obrovský úspěch a splněný cíl, ale navíc budeme hrát s historicky nejlepším klubem u nás. Jsme si vědomi, že kvalita Chrudimi je obrovská, my se ale pokusíme jim to co nejvíce znepříjemnit a možná i překvapit. Pokud budeme všichni zdraví a schopni hrát, tak jsem přesvědčený, že můžeme uhrát dobrý výsledek.”

Felipe Conde, trenér ERA-PACKu: ,,V prvním kole play off nás čeká soudržný tým, který bude chtít využít našich chyb. Už si dokázali, že umí porážet silné týmy, vše bude záležet hlavně na našem výkonu. K soupeři máme respekt, ale je důležité začít vyřazovací boje výhrou. Zároveň musíme v zápase zapracovat na zlepšení jednotlivých herních variant.”