V posledním kole VARTA futsal ligy se Olympik představil v pražském Edenu proti týmu SK Slavia Praha. Olympik stále bojoval o lepší umístění do bojů v playoff, kdy by se při výhře, ale zároveň prohře Plzně s Bazookou, dostali na 5. místo. Olympik ale Slavii podlehl a tak končí v základní části nejvyšší české futsalové soutěže na 6. místě. 

Už hned v první minutě se prosadil po krásném sólu Záruba. Po šesti minutách už ale bylo srovnáno, po podobné parádě stav srovnal Vokoun. Ten si svoje gólové konto rozšířil i o minutu později, to ale do vlastní branky. V 8. minutě se prosadil Homola. Domácí tak rázem vedli 3:1. Během tří minut ještě branky do hostující branky přidal Klíma, Radovanovič a Pršič, který měl prsty ve všech třech gólech. Mělničtí futsalisté se takzvaně po výsledku 6:1 odrazili ode dna. V 15. minutě se prosadil Lehner, po šestém akumulovaném slavistické faulu se navíc z penalty prosadil Gabčo. Těsně před koncem prvního poločasu ještě branku přidal Nečas.

Druhý poločas nebyl už na branky tak zajímavý. Lépe do něj vstoupili domácí hráči, Daniel Klíma Slavii zajistil tříbrankové vedení. Ve 26. minutě Gabčo využil zaváhání domácí obrany a našel Vobořila, který poměrně jednoduše dal další branku hostujícího celku. Ve 33. a 35. minutě ještě do hostující branky dopravili příliš měkký míč Krasnič, potažmo Radovanovič. Na závěr utkání si druhý zásah do svého zápisu připsal hostující Nečas.

Ohlasy k utkání: 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Před zápasem jsme si řekli, že si musíme napravit jméno z utkání se Spartou a ukázat, že to co bylo vidět v televizi nebyl pravý Olympik. Do zápasu jsme však nevstoupili dobře a do stavu 6:1 udělali hodně chyb, byla na nás znát středeční únava a respekt ze Slavie. Od 13.minuty jsme se ale dostali do hry, Slavii jsme dostali pod velký tlak a postupně snižovali až na 7:5. Pak zápas  rozhodlo to, že jsme neproměnili žádnou z šancí, kdy jsme Slavii asi 5 minut nepustili za půlku a potom z ojedinělé šance inkasovali. Každopádně jsem na hráče hrdý, jaký výkon dneska předvedli a že jsme se ani za stavu 1:6 nevzdali a ukázali, že žádný tým to s námi nebude mít jednoduché. Když se takovýmto výkonem budeme prezentovat v play off proti Chrudimi, tak věřím tomu, že je můžeme hodně potrápit a postup nebudou mít vůbec snadný.”