V pátek 1.3. k nám na Mělník přijede český 14-ti násobný mistr nejvyšší futsalové soutěže FK ERA-PACK Chrudim! Někdo tomu říká futsalový svátek, někdo říká, že je šance se ukázat, a hlavně s tím půjdeme do tohoto zápasu my. Jak si určitě všichni pamatujeme, Chrudim jsme minulou sezónu doma více než potrápili, nakonec jsme ale prohráli 3:5. Jak zápas dopadne tentokrát?

Co od zápasu očekávají trenéři Jakub Němec a Felipe Conde a kapitán Olympiku Jiří Vokoun? 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Chrudim není potřeba představovat, změřit síly s takovýmto soupeřem je pro nás obrovská výzva. To, že doma umíme na nejlepší české týmy jsme ukázali se Spartou a Plzní. Na tyto zápasy budeme chtít s Chrudimí navázat a předvést to nejlepší co umíme. Do zápasu si věříme, Chrudim také musí někdy ztratit body tak proč by to nemohlo být u nás?”

Felipe Conde, trenér ERA-PACKu: ,,„Následující zápas pro nás bude velmi důležitý. Musíme být soustředění, protože víme, že Mělník na svém hřišti už v letošní sezoně dokázal zaskočit dva týmy ze špičky celé soutěže a minulý rok jsme u nich odehráli velmi těžké utkání. Tým se začíná zotavovat z nemastných výkonů a ke svému rozvoji potřebuje další a další zápasy. Bitva o první příčku je těsná a my si nemůžeme dovolit zaváhat.“

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: ,,V pátek přijede nejlepší český klub posledních minimálně 10 let. Chrudim je jasným favoritem, ale my jim určitě nebudeme chtít dát body jen tak, naopak se pokusíme o menší futsalový zázrak, který se nám minulou sezónu málem s Chrudimí povedl. Věřím, že přijde opět plná hala a fanoušci nás poženou dopředu.”

Dorazte nás podpořit, budeme vás potřebovat! Zápas začíná ve 20:00, vstupné bude 40 korun, všichni jste srdečně zváni!