Zítra, tedy 11. 1., odcestujeme do Plzně, abychom odehráli 13. kolo VARTA futsal ligy s místním Interobalem. Interobal jsme doma porazili 4:2, což málokdo čekal, protože Plzeň na začátku sezóny měla velké ambice. Jak se nám bude dařit na jejich palubovce?

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,V Plzni nás čeká velmi těžké utkání. V letošní sezóně se jim nedaří tak jak by chtěli a na podzim se nám podařilo v domácím utkání zvítězit. Ale je to velmi silný tým, který nám bude chtít porážku vrátit. My to budeme mít o to těžší, že nás na začátku roku zastihla obrovská marodka. Budeme ale bojovat o co nejlepší výsledek a získání nějakých bodů.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: ,,Do Plzně pojedeme určitě chtít uhrát dobrý výsledek, když jsme ztratili teď dvakrát body doma. Plzeň bude chtít určitě také bodovat, aby se na nás dotáhla, takže nás čeká určitě těžký zápas, který budeme chtít zvládnout.”

David Frič, trenér Interobalu: ,,Očekávám ze strany Mělníka to, co hraje celý rok, úpornou defenzívu s rychlým přechodem do ofenzivní části. Půjdeme do utkání od první minuty s maximálním nasazením a důrazem, to nám ve venkovním zápase chybělo.”

Zápas začíná ve 20:00, můžete ho sledovat na internetových stránkách sázkové kanceláře Tipsport, kde musíte být ale registrovaní. Popřípadě sledovat textový přenos na Onlajny.com.