V pátek 14. 12. od 20:30 nás čeká 3. domácí zápas v řadě! Minulý pátek se nám podařilo porazit Spartu, nyní nás čeká zápas s druhým pražským ”S”. Naši borci vyzvou tým SK Slavia Praha! Slavii jsme minulou sezónu porazili doma 5:4, podaří se nám vítězství zopakovat?

Slavia se momentálně nachází na 3. místě se ziskem 21 bodů. Z 9 zápasů si pražané odnesli dvě porážky, a to se Svarogem a se Spartou. 

Ohlasy k zápasu: 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Jsme rádi, že hned po Spartě můžeme změřit síly s dalším z pražských “S”. Motivace bude určitě ještě větší, chceme všem ukázat, že naše výsledky nejsou náhoda, jak si většina myslí. Přesto, že je Slavia favorit, tak když do utkání dáme stejné nasazení a zápal jako v utkání se Spartou, tak můžeme pomýšlet na vítězství i v tomto utkání.”

Josef Gabčo, hráč Olympiku: ,,Na zápas se Slavií se moc těším, protože jsem minulé kolo, kdy jsme porazili Spartu, nemohl nastoupit kvůli karetnímu trestu a mrzí mě, že jsem nemohl být u toho. Teď přijede druhé pražské “S”, které jsme schopni také porazit, pokud předvedeme všichni stejně bojovný výkon, jako předvedli kluci proti Spartě. Věřím v náš úspěch a že tři body zůstanou opět na Mělníku!”

Jan Homola, kapitán Slavie: ,,V Mělníku chceme prodloužit vítěznou sérii a rozloučit se s kalendářním rokem výhrou. Mělník je velmi nepříjemný soupeř a dokáže potrápit všechny mužstva v lize, což dokázal v minulém kole, když porazil Spartu. Je vidět, že v domácím prostředí se cítí velmi dobře. My se musíme soustředit na svoji hru a připravit se na zápas co nejlépe. Věřím, že si v pátek připíšeme další tři body do tabulky.”

Přijďte kluky podpořit a opět zaplnit halu až po strop! Cena lístků bude 40,- a opět bude i zpoplatněn zpravodaj, který bude stát 5,- a koupí se zařadíte do slosování o ceny od hlavního sponzora ligy VARTA!