V pátek 9. 11. se představíme na palubovce několikanásobného mistra ČR! Pro nás sváteční zápas, ze kterého si lze odnést spoustu zkušeností a zkusit poměřit síly s jedním ze dvou nejlepších týmů u nás.

Chrudim je momentálně na druhém místě s plným počtem bodů s 5-ti vyhranými zápasy. Před nimi jsou už jen Teplice, které mají mají za sebou už 6 zápasů a všechny vyhráli. ERA-PACK své soupeře opět válcuje. Se skóre 39:8 mají nejlepší obranu v lize.

Co o zápase říkají trenéři obou celků a mělnický univerzál Patrik Mažári?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi náročný týden, po středečním poháru se Spartou hned v pátek Chrudim. I když jsou tyto týmy největší kalibr a moc šancí na body nemáme, tak kvůli takovýmto zápasům ten futsal děláme. Sbíráme v nich velké zkušenosti, máme možnost se poměřit s těmi nejlepšími a učit se od nich. Chceme si to maximálně užít a zkušenosti využít v dalších utkáních.”

Felipe Conde, trenér ERA-PACKu: „Páteční utkání pro nás přináší poslední možnost na ostro si vyzkoušet různé varianty naší hry. Bude důležité přenést věci z tréninku do praxe. Tři body nás znovu vrátí na první pozici a z toho důvodu je pro nás vítězství velmi důležité.“

Patrik Mažári, hráč Olympiku: ,,Čeká nás sváteční utkání. Není důvod jet do Chrudimi se sklopenou hlavou, absolvujeme tam výbornou lekci futsalu. Věřím tomu, že je v našich silách vstřelit pár gólů a být důstojný soupeřem. Hodně bude záležet na přístupu každého z nás.”

Zápas začíná ve 20:00, ze zápasu budete moci sledovat textový onlajn. Pokud máte v úmyslu přijet Olympik podpořit osobně, zde je adresa haly.