Ve čtvrtfinále Poháru FAČR jsem se střetli s pražskou Spartou. Super favorit nic nepodcenil a zápas vyhrál rozdílem pěti branek, tedy výsledkem 8:3 (4:1). 

Ohlasy z naší kabiny:

Jakub Němec: ,,Gratuluji Spartě k postupu, před zápasem byla velký favorit a to i potvrdila. Utkání hodně ovlivnilo, v jakém složení jsme byli, když nám chybělo 6 důležitých hráčů. Šanci tedy dostali někteří mladí hráči a hlavně Lukáš Nečas podal ve svém premiérovém zápase výborný výkon okorunovaný dvěmi brankami. Sparta hru kontrolovala od začátku do konce, vytvářela si množství šancí a hlavně díky standartně velmi dobrému výkonu našeho brankaře Mareše nebylo skóre o dost vyšší. Utkání s takto silným soupeřem je velmi náročné, hráči odevzdali maximum a je škoda, že jsme neproměnili více šancí, které jsme si vytvořili. Celkově jsem s letošním vystoupením v Poháru spokojen. Cíl, jakým byl postup do čtvrtfinále jsme splnili a nyní se můžeme soustředit na další zápasy v ligovém kolotoči.”

Martin Mareš, brankář Olympiku: ,,Sparta dnes byla jednoznačně nad naše síly. Pokud však zvládneme o něco zodpovedněji a bojověji bránit, můžeme příště více potrápit i takovéto soupeře, na které zdánlivě nemáme, protože nějaký gól dáme téměř vždy.”