Liga se nám již pořádně rozjíždí. V pátek 2. 11. nás čeká 6. kolo VARTA futsal ligy, ve kterém se střetneme na domácí palubovce s nováčkem, ale skvěle hrajícím týmem z Uherského Hradiště! 

Bazooka vstoupila do ligy opravdu skvěle. Uherské Hradiště má na svém kontě 7 bodů, za dvě výhry, jednu remízu a jednu prohru. Výher mohli mít o jednu více, ale díky odchodu z ligy klubu Gardenline Litoměřice se všem odečítají body. Momentálně je Bazooka na 4. místě, dvě místa před námi. 

Čeká nás opravdu důležité utkání, ve kterém je potřeba bodovat za plný počet, pokud chceme pomýšlet nad play-off.

Hala se divákům otevře v 19:30, výkop je naplánován na 20:30. Vstupné je 30 korun, pokud ale na zápas přijdete v klubové šále, vstup máte zdarma! Přijďte nás podpořit, bude potřeba co nejvíce podpory z Vaší strany! 

Ohlasy k zápasu: 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Čeká nás velmi silný soupeř, který je sice nováček v 1. lize, ale všechny překvapuje svými výkony a hlavně výsledky na začátku sezony. Asi ani sami nečekali, jak se jim bude dařit. My však hrajeme doma, kde jsme velmi silní a v každém domácím zápase jdeme za vítězstvím. To budeme chtít i teď, navzdory tomu, že nás trápí stále větší a větší marodka.”

Slavomír Vála, hráč Olympiku: ,,Našim cílem je stále play-off, proto je potřeba hlavně vyhrávat domácí utkání, kde nás ženou dopředu naši skvělý fanoušci. V Lípě se nám to bodově nepovedlo a proto to musíme napravit doma s Bazookou, která je sice nováčkem, ale mají povedený vstup do sezóny. Musíme navázat na domácí zápas s Plzní a opět sbírat body do boje o play-off!”

Jaroslav Hastík, trenér Bazooky: ,,Na Mělníku startujeme náročnou sérii minimálně osmi soutěžních zápasů, které nás ještě před vánočními svátky čekají. Naštěstí se nám do přípravy postupně vrací zranění hráči a také fotbalové soutěže už končí, takže doufám, že se o zápasovou zátěž podělí víc kluků, než dosud. Futsal se stále učíme za pochodu, ale ani napočtvrté se z dalekého výjezdu do Čech nechceme vracet s prázdnou. Bylo by skvělé se znovu dostat k bodům, které jsme už na našem kontě měli před odstoupením Litoměřic.”