Velmi platný hráč, který pravidelně sbírá v našem dresu kanadské body. Také umí fanoušky bavit svými kličkami. Prošel mládežnickými kategoriemi mistra předešlých sezón ERA-PACKu Chrudim. To je Dominik Zdržálek a níže si můžete přečíst rozhovor s ním. 

Teď budeš v Olympiku rok, jak jsi tu spokojený?
,,Jsem tu moc spokojený. Je tu skvělý prezident, trenér, tým, parta a fanoušci. Cítím se tu skvěle.”

Jak by si zhodnotil minulou sezónu z pohledu týmu i svého?
,,Myslím si, že sezóna byla velmi úspěšná, jen je škoda, že jsme v některých zápasech ztratili zbytečně dobře rozehraný zápas, protože jsme se jinak mohli porvat o play off a z mého pohledu byla celkem spokojenost, jen mě mrzí, že jsem se na konci sezóny zranil a že jsem nemohl týmu už pak víc pomoc.”

Jaké jsou tvoje cíle ve futsalu pro tuhle sezónu?
,,Chtěl bych s Olympikem dojít do semifinále poháru a do play-off  VARTA FUTSAL LIGY a osobní cíl je abych dal 15 branek, pár asistencí, ale hlavně abych byl platným hráčem a bavil diváky.”

Netajíš se tím, že tvoji prioritou je fotbal, čeho v něm chceš dosáhnout?
,,Chtěl bych se dostat do profifotbalu a časem někam do zahraničí, věřím, že na to mám.”

Kdo tě k fotbalu, ale i k futsalu přivedl?
,,K fotbalu mě přivedl brácha a celkově rodina, mám v nich obrovskou podporu a k futsalu mě přivedl do Era Packu Chrudim Ota Stejskal.”

Trochu do tvého osobního života, co děláš nebo čemu se věnuješ kromě fotbalu a futsalu? 
,,Věnuji se své přítelkyni, která mě hrozně moc podporuje, pak jsem rád s kamarády a s rodinou, rád chodím do přírody a cestuji a také se věnuji na facebooku motivačním stránkám, což mě hrozně moc baví.”

Co by jsi vzkázal fanouskům Olympiku, na co se můžou od tebe těšit?
,,Nejdříve bych jim chtěl poděkovat za to jak nás podporují, zcela upřimně si myslím, že v lize nejsou lepší fanoušci a čekat ode mě můžou každý zápas stoprocentní výkon, a budu je chtít bavit svými výkony.”