Již v pátek 31.8. odehrajeme své první soutěžní utkání v letošní sezóně a to proti týmu Tenisáci Benešov. Jedná se o finálové utkání středočeské části poháru FAČR. 

Pro Olympik to určitě nebude lehké utkání a to ví moc dobře i trenér Jakub Němec ,,Víme, že jsme favorité, ale bude to pro nás určitě náročný zápas, jelikož se Benešovu povedlo vyřadit Kladno i Malibu, takže určitou kvalitu mají,” a dodal ,,Nesmíme soupeře podcenit, k utkání přistoupíme tak, jako by to byl prvoligový soupeř.” Trenér má také radost, že marodka Olympiku se začíná tenčit a má větší možnosti výběru, než jako v přátelských utkáních ,,Sice máme stále dost hráčů zraněných, ale marodka se zužuje a několik opor bude už k dispozici.”

Že to nebude lehké utkání, i když hraje Benešov okresní přebor, tvrdí i brankář Olympiku Aleš Soumar ,,Kvalitu mít musí, když vyřadili dva druholigové kluby, my ale musíme hrát svoji hru, nic nepodcenit a jít si jasně pro vítězství.” Soumar také mluví o tom, že prohra by byla pro Olympik ostudou ,,Nic jiného než výhru zkrátka nebereme, prohra by byla pro nás velká ostuda.”

O tom, že to nebude lehké utkání, se shodl se svým trenérem a spoluhráčem i Dominik Zdržálek ,,Soupeř bude určitě vyhecovaný a k tomu hraje doma, určitě je přijde povzbudit spoustu lidí a budou chtít za každou cenu uspět.” Že se k zápasu nesmí přistoupit lehkomyslně ví Zdržálek také, jinak utkání nemusí skončit pro Olympik vítězně ,,Musíme k zápasu přistoupit, jako bychom hráli s Chrudimí, hrát nadoraz. Chceme postup a nic jiného nebereme!”

První zápas sezóny začíná od 20:00 ve sportovní hale v Neveklově a informace o zápase můžete sledovat na našich sociálních sítích! Držte palce!