Olympik se v pátek střetne v 17. kole VARTA futsal ligy se Svarogem Teplice.
První vzájemný zápas skončil výhrou Teplic 6:4. Olympik v tomto zápase dlouho vedl, ale nezvládl koncovku zápasu ve které inkasoval dva vlastní goly.
Půjde o hodně důležitý zápas, jakýkoliv bodový zisk by Olympiku v boji o záchranu hodně pomohl.
Navíc po tomto zápase čeká Olympik téměř 3 týdny pauza, protože zápas s Interobalem Plzeň byl přeložen na 9.2.

Teplice disponují velmi kvalitním kádrem. Čeští hráči jsou doplnění o cizince a od začátku ligy prokazují své kvality. Jakožto nováček jsou Teplice na šestém místě s 27 body.

Pavel Šuba trenér Olympiku: “Svarog Teplice rychle navazuje nit na předešlé úspěchy Balticflory a až neuvěřitelně se k nim přibližuje. Má tým plný Brazilců, kterým zdárně sekundují mladí český kluci, kteří své kvality prokazují až nadočekávaně výborně. My opět musíme zmobilizovat své srdce a musíme to odedřít jako vždy, když hrajeme s podobným týmem.”

David Filinger trenér Svarog FC:V pátek jedeme na horkou půdu do Mělníka, který hraje o záchranu. Čeká nás určitě bojovný mančaft, který bude vycházet hlavně z obrany a tvrdé agresivní hry, na kterou se budeme muset připravit. Budeme se soustředit na naší hru a snažit se zopakovat výkony z posledních dvou kol. Určitě chci na Mělníku bodovat a uděláme pro to na hřišti vše.”

SK OLYMPIK MĚLNÍK – SVAROG TEPLICE
19. 1. 2018 od 20:00
SH MĚLNÍK