Olympik posilněný výhrou v minulém kole proti Slavii zítra zajíždí na palubovku nejlepšího českého týmu FK ERA-PACK Chrudim.
První vzájemný zápas byl velmi zajímavý a chvilkami až překvapivě vyrovnaný. O své výhře Chrudim rozhodla až v posledních minutách.
To samé se nyní asi předpokládat nedá, jelikož Olympik nastoupí z části v oslabené sestavě. Každopádně je to výzva a uvidíme, jak se s tím naši kluci poperou.

Pavel Šuba trenér Olympiku: “Pro každého nováčka je Chrudim pojem a strašák zároveň. Málokdo s ní uspěje. Se Slavií se nám vykartovali dva klíčový hráči, k tomu je ještě stále mimo Vokoun, takže dostanou šanci hráči z lavičky a doufám, že se budou chtít předvést stejně jako i ostatní. Kromě nasazení, které je v takových utkáních samozřejmé, se navíc nesmíme bát hrát.”

Felipe Conde trenér FK ERA-PACK Chrudim: „Musíme být opatrní, protože soupeři velmi vyšlo poslední utkání a bude chtít tento výsledek potvrdit. První vzájemné utkání navíc bylo velmi těžké. My však chceme potvrdit zisk prvního místa v základní části a k tomu nutně potřebujeme další tři body.”

FK ERA-PACK Chrudim – SK Olympik Mělník
12. 1. 2018
20:00 SH Chrudim