Futsalisté Olympiku Mělník hrají ve středu od 20 hodin opět venku. Soupeřem jim bude domácí Helas Brno. Oběma celkům se příliš nedaří a oba potřebují bodovat.

Helas Brno prožívá jeden z nejhorších vstupů do prvoligové sezony. Po šesti odehraných zápasech má pouhé tři body. Navíc po restartu ligy prohrál na Slavii a v Teplicích, což jsou ale soupeři z první pětky a Brňané favority nebyli. Nyní chtějí svěřenci trenéra Galii znovu zabrat a ukázat svou sílu.

Olympik Mělník má v tabulce o tři body více a je sedmý. V případě prohry se na něj ale Helas dotáhne. Mělničtí se vrátili do ligy prohrou 0:5 v Českých Budějovicích. Na nápravu nemají lehkého soupeře. 

Odkaz na živý přenos ZDE!

Tomáš Galia (trenér Helasu): “Po dvou těžkých venkovních utkáních chceme v prvním letošním zápase na domácí palubovce naplno bodovat. Naše plány nám budou chtít mělničtí hráči s jistotou překazit, ale pokud se chceme tabulkou posouvat vpřed, jinak uvažovat nemůžeme. V souboji s Mělníkem musíme změnit strategii a připravit se na jiný herní styl, který bude po prvních dvou utkáních zcela odlišný.”

Lukáš Nečas (hráč Olympiku): “Poslední nepovedený zápas musíme rychle hodit za hlavu a soustředit se na duel s Helasem, kde nás čeká velmi dobré mužstvo. Je potřeba se semknout, podat zodpovědný týmový výkon a makat jeden za druhého. Věřím, že je to cesta k úspěchu.”