Již zítra, v pátek 9. září, startuje nový ročník 1. FUTSAL ligy! Olympik v úvodním kole jede na Slavii do pražských Vršovic.

Olympik v minulé sezoně se Slavií dvakrát prohrál, a to se stejným skórem – 4:9. V obou zápasech slávisté v úvodu nastříleli čtyři branky a rozhodli o svém vítězství. Olympik má tedy Slavii co vracet a o motivaci budou mít mělničtí tedy postaráno.

Pokud se rozhodnete utkání navštívit, počítejte s preventivním opatřením kvůli nemoci Covid. Povinné roušky v hale, 2m rozestupy, u vstupu měření teploty atd.

Utkání začíná ve 20 hodin a odehraje se ve sportovní hale v Edenu. Zápas budete také moci sledovat v komentovaném streamu ZDE!

Ohlasy

Jakub Němec, trenér Olympiku:
“Hned v prvním utkání sezony nás čeká velmi silný soupeř. S tak kvalitními týme jsme však odehráli celou přípravu, proto věřím, že jsme dobře připraveni a bude k vidění kvalitní utkání. První kola jsou vždy trošku nevyzpytatelná, proto toho budeme chtít využít a poprat se hned v úvodu o body. Bohužel se nám poslední týdny nevyhýbají zranění, ale věřím, že se kluci dají dohromady a budeme v plné síle.”

David Filinger, trenér Slavie:
„Předpokládám, že Mělník bude hlavně poctivě bránit. Na zápas se pečlivě připravíme, bez ohledu na soupeře je první utkání vždy důležité vyhrát. V posledním týdnu před zápasem se zaměříme hlavně na taktické prvky.“