V pátek 11. září se odehrály 3 duely 1. FUTSAL ligy,která měla na programu 2. kolo sezóny 2020/21. Jedním z nich bylo střetnutí mezi Olympikem Mělník a FTZS Liberec, které se odehrálo pod Ještědem. Domácí měli po celý zápas převahu a porazili Olympik 4:1.

OHLASY

Jakub Němec, trenér Olympiku:
„Do Liberce jsme jeli s cílem přivézt body. Bohužel se nám v týdnu úplně rozpadla základní sestava a na dnešek jsme měli problém dát dohromady osm hráčů. Navíc jsme první poločas vypadali, že si jdeme jenom zahrát, než abychom bojovali o ligové body. Liberec zvítězil naprosto zaslouženě, byl od začátku lepším týmem, měl soustavný tlak a navíc se mu hned ve 2. minutě podařilo dostat do vedení. Bohužel jsme soupeři udělali zápas až moc snadný a na vítězství se ani moc nenadřeli. My se teď musíme dát zdravotně dohromady, abychom byli připraveni na domácí utkání s Budějovicemi a bezpodmínečně zvítězili!”

Aleš Benek, hráč FTZS:
„Abych řekl pravdu, tak jsem čekal těžší utkání. Myslím si, že jsme ho měli od začátku pod kontrolou. Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Mělník hrál zataženě, což nám hrálo do karet. Měli jsme dobrý pohyb, celý zápas jsme zvládli a zaslouženě vyhráli.”

STATISTIKY ZÁPASU

FTZS Liberec – SK Olympik Mělník 4:1 (3:0)

Branky: 2. Vobořil (Novotný), 12. Novotný, 17. Žoček (Novotný), 38. Janouš – 40. Nedostup

Žluté karty:18. Henzl (ZSL)

FTZS Liberec: Vogt, Plechatý – Žoček, Vobořil, Novotný, Henzl, Žampa, Rumler, Janouš, Vrabec, Šisler, Janáček, Benek

SK Olympik Mělník: Rusak (Šanda) – Lehner, Mikyska, Němec, Nedostup, Nečas, Kasýk, Šmejkal, Machytka

Rozhodčí: Nešněra, Kresta, Mollinger