Olympik během letní pauzy oznámil již mnoho odchodů, ale zatím žádné příchody. To se ale dneškem mění. Měsíc před startem ligy posílí mělnický klub Zdeněk Kasýk.

Počet hráčů, kteří Olympik opustili během letní pauzy, se zastavil na čísle 5. Většina z nich patřila mezi základní pilíře výběru Jakuba Němce a stále zatím nebyl uskutečněn žádný příchod, kterým by mělničtí zalepili díry v sestavě. Nakonec ale přeci jen uskutečnil Olympik příchod hráče, který má kvality a zkušenosti na to, aby byl pro tým velkou posilou. Olympik na novou sezónu posílí Zdeněk Kasýk, který přestupuje z plzeňského Jeriga.

Kasýk působil dříve v prvoligovém Interobalu Plzeň, ve kterém odehrál 99 zápasů, vsítil 30 branek a u 12 branek asistoval. Během jeho angažmá v Interobalu patřil mezi členy základní sestavy a měl pevné místo v západočeském klubu.

Během sezóny 2018/19 přestoupil do druhého plzeňského týmu Jerigo Plzeň, se kterým hrál ve 2. lize – západ. V minulé sezóně nastoupil ke 14 zápasům, ve kterých zaznamenal 6 branek a na 12 svým spoluhráčům přihrál.

Přejeme Zdeňkovi hodně štěstí a ať se mu v Olympiku daří!

Odchody:
Jiří Vokoun (AC Sparta Praha)
Martin Mareš (Démoni Č. Lípa)
Antonín Hrdina (konec hostování)
Petr Hochman
Viktor Žampa

Příchody:
Zdeněk Kasýk (Jerigo Plzeň)