První zápas v rámci přípravy má již Olympik za sebou, kdy v semifinále krajské části Poháru SFČR porazil tým TJ Bystřice 3:1. Během srpna mají mělničtí hráči na programu další čtyři duely, ve kterých se utkají s jedním druholigovým týmem a se třemi týmy z “velké pětky” nejvyšší soutěže.

Jako první odehraje Olympik finále krajské části Poháru, do kterého postoupilo z druhého semifinále Malibu Mladá Boleslav. V mladoboleslavském derby bylo Malibu jasným favoritem a porazilo Cobru 8:5. Odveta loňského finále je naplánovaná na 7. srpna ve 20 hodin na palubovce v Mladé Boleslavi.

Po finále Poháru SFČR čekají Olympik tři přátelské zápasy s mužstvy, které dobře zná ze vzájemných utkání z 1. FUTSAL ligy a se všemi na jejich palubovkách. Týden po pohárovém utkání, tedy 14. srpna v 18 hodin, se hráči Mělníka utkají s Interobalem Plzeň. Další pátek pojedou středočeši na sever do Teplic, kde je ve 20 hodin čeká Svarog. Poslední zápas přípravy, na novou ligovou sezónu 2020/21, odehraje Olympik s nejméně oblíbeným soupeřem posledních let, který nově ponese název FK Chrudim (dříve “FK ERA-PACK Chrudim”). Na východě Čech se zápas odehraje 28. srpna a výkop je naplánován ve 20 hodin.

Po těchto duelech přijde již na řadu liga, která se rozjede, kvůli pandemii koronaviru, po dlouhé 6-ti měsíční pauze. Kolotoč ligových zápasů Olympiku startuje 4. září ve 20 hodin na Slavii v pražském Edenu.