V pátek 24. ledna přijede na Mělník, k zápasu 15. kola VARTA futsal ligy, Helas Brno. Zápas dvou týmů, kteří před sezónou vyhlásili boj o playoff. Helasu se plnit cíl zatím daří, ale Olympik se stále drží na sestupových příčkách.

Olympik se v posledních zápasech zvedá a je na jedenáctém místě už jen o skóre a k místu zaručující playoff nemá daleko. Aby se jim podařilo do playoff ještě dostat, musí bezpodmínečně Helas porazit. Helas je zatím v tabulce 6. a vítězství s Olympikem by brněnské přiblížilo ještě víc k playoff. Zápasy mezi těmito týmy jsou vždy vyrovnané a padá spoustu branek, takže se dá očekávat skvělý futsal.

Proti České Lípě byla hala plná a doufáme, že si cestu do haly najdete i tentokrát! Zápas začíná ve 20:30 a vstupné bude 30 korun!

Ohlasy

Jakub Němec, trenér Olympiku:
“Čeká nás další, velice důležitý, domácí zápas. Helas je sice v tabulce šestý, ale celá druhá polovina je velice vyrovnaná a každý bod může na konci rozhodovat. Proto oba týmy budou chtít vyhrát, aby si polepšili. My však hrajeme doma a to je pro nás velká výhoda. Bohužel nám bude opět chybět několik opor, ale máme dostatečně široký tým na to, abychom to i bez nich zvládli a získali další důležité body.”

Tomáš Galia, trenér Helasu:
“Utkání v Mělníku pro nás má velký význam a dalo by se označit za “utkání jarní části”. Páteční večer hodně napoví o budoucnosti obou týmů a jejich rozpoložení do konce soutěže. Uvědomujeme si velké síly soupeře na domácí palubovce a individualit, které ve svém kádru mají. Pokud nechceme pomýšlet pouze nad dobrým výsledkem, musíme na hřišti nechat své maximum a potřebnou týmovou kvalitu, kterou jsme schopni utkání bodově rozhodnout.”