Dnes se uskuteční, v rámci 12. kola VARTA futsal ligy, duel o veledůležité body v Liberce, kde se střetnou místní FTZS a SK Olympik Mělník. Domácí jsou mírnějším favoritem, ale pokud Olympik chce ještě pomýšlet na záchranu, je potřeba, aby tento zápas vyhrál.

V tabulce jsou domácí aktuálně na desáté příčce a hned za nimi na sestupové jedenácté Olympik, ale bodový rozdíl je 6 bodů. Zápasy mezi těmito celky jsou v nejvyšší soutěži vždy vyrovnané, nikdy nebyl gólový rozdíl větší než o 2 branky. Dvakrát byl vítězem hostující Olympik a jednou Liberec. Určitě se dá očekávat vyrovnaný duel i dnes!

Zápas začíná v 19:30 a sledovat ho můžete ZDE!

Ohlasy

Jakub Němec, trenér Olympiku:
,,Máme za sebou půlku sezony a nejsme na tom vůbec dobře. Musíme získat hodně bodů a je potřeba začít hned nyní v Liberci. V domácím utkání jsme s nimi smolně prohráli v posledních vteřinách. Určitě to bude opět vyrovnané utkání, ale my potřebujeme zvítězit a uděláme proto všechno.”

Michael Vacek, trenér FTZS:
,,S Mělníkem očekávám vyrovnaný zápas, který mohou rozhodnout maličkosti. My bychom rádi po remíze s Brnem získali všechny tři body a odskočili soupeři v tabulce. Vítězstvím bychom si zajistili klidné Vánoce, což si jistě všichni přejeme a uděláme pro to vše, co bude v našich silách.”