Ve třetím kole nejvyšší české futsalové soutěže na sebe narazí týmy, které spolu bojovali v minulé sezóně o postup do semifinále playoff, a to mělnický Olympik a chrudimský ERA-PACK.

Olympik se v nové sezóně zatím hledá. V prvním kole si nechal utéct vítězství v poslední minutě, ve druhém kole s Č. Lípou to přišlo o pár minut dříve. Sice Olympik o poločase vedl, ale v druhé půli předvedl katastrofální výkon a nakonec prohrál 7:10.

ERA-PACK sice hned v prvním kole prohrál výsledkem 1:5 s ambiciozními Teplicemi, tak ale ve druhém neponechal tým Felipe Condeho nic náhodě a hladce si došel pro výhru 4:0 nad Helasem Brno. ERA-PACK má opět cíle ty nejvyšší, takže bude chtít v Mělníce uspět.

Olympik doma na velké soupeře umí, což se prokázalo i v minulé sezóně, když porazil doma Spartu a Plzeň. Podaří se Olympiku zaskočit nyní i Chrudim?

Výkop zápasu je naplánován ve 20 hodin a my doufáme, že i přes Mělnické vinobraní nás přijdete podpořit! Vstupné bude 30 korun.

Ohlasy před zápasem:

Jakub Němec, trenér Olympiku:
,,Chrudim je velké jméno, ale nám se proti takto silným týmům hraje dobře. Je to motivace sama o sobě. Po minulých nezdarech je to příležitost, jak si dobrým výkonem a výsledkem můžeme znovu zvýšit sebevědomí a nakopnout se do dalších utkání. Doufám, že takový soupeř přiláká plnou halu diváků, kteří nám pomůžou a podpoří nás. Očekávám, že podáme daleko lepší výkon než v zápasech s Libercem a Českou Lípou a ukážeme, že futsal hrát umíme.”

Felipe Conde, trenér ERA-PACKu:
,,Hrát v Mělníku je vždycky obtížné, z tohoto důvodu jsme připraveni na náročné utkání. Chceme ho ale odehrát stejný způsobem jako poslední zápas – minimalizovat naše chyby a mít pod kontrolou ráz utkání. Je důležité, abychom hráli na míči. Provedli jsme několik vylepšení, které je potřeba z tréninku přenést do ostrého zápasu.”