Ve 2. kole VARTA futsal ligy narazí Olympik na českolipské Démony, se kterými se utká v pátek 13. 9.

Olympik má rozhodně co napravovat, když v prvním kole, které sehrál s FTZS Liberec, přišel o vítězství v poslední minutě zápasu. ,,Máme co napravovat a je potřeba, abychom z České Lípy neodjeli s prázdnou,” uvědomuje si trenér Jakub Němec. Olympik tedy ztratil důležité 3 body, které mohou v budoucnu chybět v boji o playoff.

Za to Démoni v prvním kole, dá se říct, uspěli, když z horké půdy v Brně si odvezli bod za remízu 2:2. ,,Po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky bodovat,” říká trenér Démonů Karel Kruliš.

Začátek zápasu je naplánován ve 20:30. Kromě tradičního onlajnu si budete moci zápas vychutnat i ve streamovací podobě ZDE!

Ohlasy obou trenérů:

Jakub Němec, trenér Olympiku:
,,Konec zápasu s Libercem se nám vůbec nepodařil a ztratili jsme důležité body. Máme tedy co napracovat a je potřeba, abychom z České Lípy neodjížděli s prázdnou. Bude to však velmi těžké utkání, Lípa hodně posílila a má výborný tým plný zkušených futsalistů. Předvádí skvělé výkony, v 1.kole si odvezla bod z horké palubovky z Brna a v pátek bude favorit. Abychom uspěli tak k zápasu musíme přistoupit s maximální koncentrací a nedělat chyby jako v minulých utkáních, protože bychom za ně byli tvrdě potrestáni. Dáme do toho všechno a věřím, že potom můžeme uspět.”

Karel Kruliš, trenér Démonů:
,,Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání. Po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky bodovat.”