Za dva dny hraje Olympik své 2. čtvrtfinále playoff VARTA futsal ligy proti FK ERA-PACKu Chrudim a hráči Olympiku chtějí svého soupeře před domácím publikem potrápit a zvítězit. Jedno překvapení již mají mělničtí na svém kontě tuto sezónu před domácím publikem, kdy se jim podařilo porazit pražskou Spartu. V posledních zápasech hraje v dobré formě Tomáš Vobořil, který je v Olympiku na hostování do konce sezóny a níže si s ním můžete přečíst rozhovor o čtvrtfinálové sérii.

První zápas se Olympiku v Chrudimi nevydařil a prohráli jste 1:10. Jak zápas hodnotíte?
Řekl bych, že to nebylo úplně špatné na to, že jsme nebyli v optimální sestavě. Kdybychom neudělali nějaké zbytečné chyby, tak mohl být výsledek lepší.

Myslíte, že domácí zápas bude nějak jiný, než ten v Chrudimi?
Rozhodně bude jiný. Budeme skoro v plné sestavě a navíc doma před našimi fanoušky. Takže si myslím, že Chrudim potrápíme.

S čím jdete do domácího zápasu? Chcete ERA-PACK porazit?
Jak jsem již zmínil, budeme v lepší sestavě než v prvním zápase, takže budeme chtít uhrát co nejlepší výsledek. Rozhodně ale nebudeme hrát žádný hurá futsal, ale počkáme si na naše šance, které určitě přijdou.

Přišel jste v průběhu sezóny, už teď jste ale oblíbencem některých fanoušků. Jste za to rád?
Rád jsem. Vždycky když přijdete do nového klubu, tak se chcete ukázat v dobrém světle a to můžete hlavně výkony na hřišti, takže se snažím hrát co nejlépe a občas pobavit lidi, aby ten futsal bavil. Ono potom se hraje líp i vám.

Jak by jste fanoušky pozval na čtvrteční zápas?
Sama pozvánka je to.že hrajeme proti nejlepšímu týmu posledních let. Jak jsem říkal budeme v silné sestavě,takže si to s nimi rozdáme. Proto všechny zvu na pěkný zápas a aby nám pomohli dotlačit nás za pěkným výsledkem.