Ve středu 27.3. se Olympik představí na palubovce pražské Sparty na Podvinném mlýně. Poprvé v sezóně budete moci Olympik sledovat v TV na stanici ČT Sport! 

V prvním vzájemném zápase těchto dvou celků, který se odehrál v Mělníku, byli šťastnější domácí. Olympik vyhrál senzačně výsledkem 7:5! Podaří se jim ve středu něco podobného?

Co k zápasu říkají trenéři Beni Simitči a Jakub Němec?

Beni Simitči, trenér Sparty: ,,V týdnu máme dva zápasy, které musíme vyhrát a skončit druzí bez ohledu na výsledek Svarogu proti ERA-PACKu. Tvrdě jsme šli za svým cílem skončit druzí a za naše výkony si to minimálně zasloužíme. Škoda zbytečné prohry v Mělníku, protože při získání 6 bodů bychom mohli skončit první!”

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Sparta je nyní tým s nejlepší formou v lize, což potvrdil jejich zapas s Chrudimí. Naproti tomu my se celou sezónu trápime s velkou marodkou, která nyní vygradovala do stavu, kdy máme problém dat dohromady 8 zdravých hráčů z kádru áčka, béčka a juniorky. Ale jsem přesvědčen, že televizní utkání kluky nakopne a předvedeme výkon, na který můžeme být hrdí.”

Přijeďte nás podpořit ve středu do pražské haly na Podvinném mlýně, schovejte si svou vstupenku ze zápasu a na první domácí zápas v rámci playoff jdete zadarmo! Lístek bude poté třeba předložit u vstupu do hlediště v mělnické hale. Zápas začíná ve 20:15!