Hned po dvou dnech tu máme další zápas a tentokrát s druhým pražským “S”. V hale v Edenu se Olympik představí od 20 hodin. V prvním střetnutí v této sezóně prohrál Olympik 4:8. Podaří se Olympiku napravit potupnou porážku z televizního utkání se Spartou?

Ohlasy k zápasu:

Marko Radovanovič, hráč Slavie: ,,Já jsem v Mělníce nehrál, protože jsem tady ještě nebyl, takže soupeře ještě neznám. Určitě ale vím, že když budeme hrát všichni jako tým a každý dáme do zápasu sto procent, tak to zvládneme a získáme tři body. Musíme se před play-off udržet v dobré náladě a na vítězné vlně.”

Daniel Klíma, hráč Slavie: ,,Bude to podobné utkání jako to poslední proti Uherskému Hradišti. Dostali jsme v něm řadu zbytečných branek, budeme muset bránit mnohem zodpovědněji. Věřím, že i tento zápas zvládneme za tři body.”

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Na Slavii nás čeká další velmi těžký zápas během 48 hodin. Je to poslední kolo před play off, chceme uhrát dobrý výsledek a podat daleko lepší výkon než na Spartě, abychom se fyzicky i mentálně připravili na zápasy ve vyřazovacích bojích. Jsem rád, že by se nám oproti poslednímu zápasu měli vrátit z marodky jeden až dva hráči, takže budeme moci středeční únavu ze Sparty rozložit na více hráčů a vydržet vysoké tempo po celý zápas.”