V pátek 8. 3. čeká Olympik další a zároveň poslední domácí zápas základní části, ve kterém si může téměř zajistit postup do playoff! Na Mělník přijede tým FTZS Liberec, nováček ligy, kterého Olympik na jeho palubovce v rámci 8. kola porazil 7:5. Liberec má stále šanci na postup do playoff, takže se očekává velká futsalová bitva.

Co říkají před pátečním duelem trenéři obou celků a Tomáš Prejsa?

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,V utkání s Libercem jsme favorité a to chceme také potvrdit. S Chrudimí to bylo téměř výhradně o dobré obraně, ke které teď musíme přidat i nadstavbu ve hře dopředu. Liberec je nepříjemný soupeř, jehož hra je založená na důrazu, má silné hráče a je nebezpečný, když je soupeř pustí k jejich hře. My ale chceme být aktivní, držet míč a mít hru pod kontrolou. Chceme zvítězit a potvrdit šesté místo v lize.”

Michael Vacek, trenér Liberce: ,,Po třech prohrách bychom rádi konečně bodovali, ale víme, že to bude velmi těžké. Mělník má zkušené mužstvo, které má v podstatě jisté play off. Bude záležet jak dobře budeme plnit defenzivní úkoly a nebudeme pouštět soupeře do šancí.”

Tomáš Prejsa, hráč Olympiku: ,,S Libercem nás nečeká nic jednoduchého, což potvrdil už zápas na podzim u nich. Přestože jsme měli v poločase komfortní náskok, tak Liberec během 5 minut otočil zápas ve svůj prospěch a těžce jsme museli otáčet my. Nicméně budeme dobře připraveni a musíme za každou cenu uspět, protože chceme vylepšit co nejlépe naše postavení pro boje v play-off! Bitva s Libercem a následně v Brně jsou pro nás klíčové a my chceme tuhle válku vyhrát.”

Přijďte nás podpořit a pomozte nám k vytouženému postupu do playoff! Zápas začíná ve 20 hodin a vstupné bude 30,-.