22. 2. jsme nastoupili k zápasu v Uherském Hradišti proti místní Bazooce. Ač jsme museli otáčet nepříznivý stav, tak jsme zvítězili 7:4!

Co k zápasu říkají oba trenéři? 

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Na to jak jsme do zápasu vstoupili, je vítězství hodně cenné, navíc z venku. Udělali jsme velký krok k tomu, aby letos na Mělníku playoff opravdu bylo.
Do začátku utkání jsme však vstoupili hodně špatně a do nějaké 15. minuty se vyloženě trápili. Nehráli jsme vůbec dobře, dělali obrovské chyby a mohli jsme být rádi, že to bylo jen 2:0 pro domácí. Utkání asi rozhodla nepromeněná penalta Hradiště, po které kdyby to bylo 3:0, tak už by bylo hodně těžké se dostat zpátky do hry. Ale poté jsme si vzali time, uklidnili jsme se a během jednoho střídání dali 3 branky. Od našeho prvního gólu už jsme byli lepším tymem. Hlavní bylo, že se nám podařilo střílet branky. To se domácím nedařilo a kvůli tomu, že doslova spalili svoje jasné šance, tak 3 body vezeme na Mělník.”

Jaroslav Hastík, trenér Bazooky: ,,Do komentáře páté porážky v řadě se už nikomu ani nechce a najít pro to vhodná slova není vůbec snadné. Zvlášt, když se ve většině z těchto zápasů mohlo a mělo vyhrát, včetně tohoto s Mělníkem. Opakovaným mrháním spoustou gólových příležitostí při vlastním, v té době pohodovém vedení, jehož korunou byla zahozená Šarközyho penalta ze sedmi metrů, jsme zřejmě urazili všechna futsalová božstva a ta se pak od nás odvrátila. Nad Olympikem se naopak slitovala a dodala mu všechny potřebné atributy k dokonání obratu. Opět jsme tak potěšili všechny zdejší škarohlídy, kteří mají z našich neúspěchů úpřímnou radost.”