V pátek 4. ledna ve 20:00 přijede k nám na Mělník 1. celek VARTA futsal ligy! V rámci 12. kola si to rozdáme s týmem Svarog FC Teplice!

Svarog se nyní nachází na 1. místě se ziskem 27. bodů, když všechny své zápasy vyhráli až na jeden, a to s Chrudimí. Se Svarogem jsme se utkali hned v 1. kole tohoto ročníku VARTA futsal ligy a prohráli jsme 2:6, ač jsme podali dobrý výkon.

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,V pátek k nám dorazí vedoucí tým ligy Teplice a už teď je jasné, že nás nečeká nic lehkého. Ale věřím, že pokud do zápasu dáme vše, tak jako proti Spartě, můžeme bodovat. Doufám, že nás diváci přijdou podpořit opět v co největším počtu a dotlačí nás k dalším bodům.”

Jiří Vokoun, kapitán Olympiku: ,,Teplice jsou lídr ligy, takže nás hned na úvod roku čeká velmi těžké utkání. Budeme se ho snažit zvládnout co nejlépe, získat body a do Nového roku vstoupit úspěšně.”

Jiří Baran, hráč Svarogu: ,,V prvním kole po Novém roce zajíždíme na palubovku Mělníka. Čeká nás těžký zápas. V jejich specifické hale dokázali letos porazit několik těžkých soupeřů. Musíme do zápasu jít koncentrovaně od první minuty, pak budeme mít velkou šanci na úspěch.”

Přijďte nás podpořit a opět zaplnit halu u Gymplu! Vstupné bude 40 korun, děti mají vstup ZDARMA.