Včera, 23.11., bylo na programu 9. kolo VARTA futsal ligy, ve kterém jsme se střetli s Helasem Brno. Bohužel, Brno bylo lepším týmem, a tak jsme prohráli 2:4. 

Ohlasy k zápasu:

Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Dnešní utkání se nám absolutně nepodařilo. Helas vyhrál zaslouženě, byl celý zápas lepším týmem. Už od začátku utkání se nám nedařila kombinace, prohrávali jsme souboje, dělali zbytečné fauly. Navíc šance, kterých jsme si i přes to vytvořili hodně, tak se nám nedařilo proměňovat. Nevím, jestli jsme si mysleli, že to po předchozích úspěšných utkáních půjde samo. Ale dnes nám chyběl hlad po vítězství. Musíme se z toho poučit a vrátit se k naší pracovité hře, protože s tímto výkonem bychom v nejbližších zápasech se Spartou, Slávií a Teplicemi absolutně neuspěli.”

Tomáš Galia, trenér Helasu: ,,Za celý průběh utkání jsme si bodovat zasloužili a to i přes několik šancí, které si Mělník vypracoval díky naší lehkovážnosti. Naše aktivní hra na soupeře platila, bohužel naše koncovka dlouho postrádala kvalitu a potřebný klid v zakončení. Utkání nakonec rozhodla naše větší vůle a chuť bodovat.”

Ervin Kuč, hráč Olympiku: ,,Je škoda, že jsme před opět skvělým domácím publikem nedokázali podat lepší výkon a výhrou je potěšit. Sice se mi to říká těžko, ale Helas byl lepším týmem. Teď nás čekají tři velice těžká utkání, do kterých budeme muset přidat, jestli chceme dále získávat body a pomýšlet nad play-off.”

 

Branky: 7. Vokoun (Hochman), 38. Gabčo (10 m kop) – 9. D. (Lidmila), 33. Sznapka (D.), 35. Poul (Lidmila), 40. Mužík (Poul)

Žluté karty: 28. Gabčo (MEL), 29. Prejsa (MEL)

SK Olympik Mělník: Mareš (Ordelt) – Malák, Kuč, Vokoun “K”, Gabčo, Vála, Hochman, Prejsa, Šustr, Surmaj

Helas Brno: Kopecký (Kubica) – Mužík, Lidmila, Cupák V., Cupák D. “K”, Ovčačík, Matyska, Štolba, Poul, Sznapka

Rozhodčí: Dragoun, Kaštánek Delegát: Tanáč

Diváci: 264