Zítra, tedy 7. 11., odehrajeme čtvrtfinálový zápas Poháru FAČR se Spartou, která kvůli nabitému programu haly na Podvinném mlýně musela svůj domácí zápas přesunout do jiné haly. Zápas se tedy odehraje ve Zruči nad Sázavou.  V případě, že byste chtěli přijet Olympik osobně podpořit, zde je adresa haly (stačí rozkliknout slovo ”zde”). 

Co o zápase říkají trenéři obou celků? 

Jakub Němec:
,,Ve čtvrtfinále poháru nám byl nalosován nejtěžší možný soupeř, ještě k tomu na jeho půdě. Sparta je v utkání super favorit. My se ale hodně těšíme, s takovým soupeřem je to vždy svátek se utkat a budeme si to chtít maximálně užít. Určitě chceme Spartu co nejvíce potrápit a nedat jim postup zadarmo. Dáme do toho vše, co v nás je a uvidíme na co to bude stačit.”

Beni Simitči:
„Po dlouhé pauze, které popravdě nemám rád, se těšíme, že budeme konečně hrát. Myslím si, že před zápasem není, co řešit. Je tu jeden tým, který musí splnit roli favorita a druhý, který naopak může a bude chtít překvapit. Věřím tedy, že diváci ve Zruči uvidí další hezké utkání, minimálně na takové úrovní, jakou mělo to osmifinálové s Plzní. Do Zruče se těšíme, na minulé utkání tam přišla skvělá návštěva a věřím, že zájem bude nyní ještě větší. Kluci jsou natěšení i na to, že se bude hrát na parketách. O to lepší výkon od nich očekávám. Co se týče Mělníka, tak si musíme dát pozor na celý tým. Hraje na sílu, ale zároveň na jistotu. Od nové sezony je trenérem Mělníka Jakub Němec, kterého znám hodně dobře. Je ambiciózní a vzal tuto práci velmi vážně, profesionálně a výsledky jsou hned vidět. Pavel Šuba podle mě udělal správné rozhodnutí, že předal trenérské žezlo právě Kubovi Němcovi, který mu to oplácí dobrými výsledky. Sledoval jsem zápasy soupeře a jako stěžejní beru ten poslední, ve kterém porazil Mělník Bazooku. Do zápasu půjdeme určitě dobře připravení a věřím, že postoupíme.“