Zápas, který se nepovedl domácím, hostům a bohužel ani rozhodčím, tak by se dal charakterizovat souboj 7. kola 1. FUTSAL ligy mezi Mělníkem a Plzní. Už v první půli viděli diváci celkem 10 branek a po dvaceti minutách svítilo na ukazateli tenisové skóre 6:4 pro Plzeň. Domácí vedli 2:0, Plzeň ale skóre otočila.

Po změně stran to Olympik zkoušel bez brankáře a hosté trestali. Hned čtyřgólový zápas tak prožil Tomáš Vnuk, hattrick slavil Michal Holý, Josef Gabčo a Tomáš Abrhama si připsal dvě branky podobně jako Jan Křemen.

Trenér Interobalu David Frič byl přes vysokou výhru po utkání nespokojený: “Z tohoto zápasu si můžeme vzít jediné pozitivum, a to jsou tři body. To, co se dnes v hale odehrávalo, nemělo s futsalem nic společného ve všech směrech. Musíme rychle zapomenout a vrátit se k naší pracovitosti a zodpovědnosti. Tento výkon nám na pozice, o které chceme hrát, nebude stačit.

Trenér Olympiku Pavla Šubu mrzí individuální chyby hráčů: “Zápas jsme začali parádně. První dvě šance a dvě branky po kterých jsme vedli 2:0. Poté bohužel přišel nesportovní moment, kdy si David Frič vzal do pusy Gabča, kterého verbálně obvinil z něčeho, co asi sám provádí druhým. Pepu to natolik vytočilo a rozhodilo, že byl několik minut úplně mimo a s ním i ostatní hráči, čehož Plzeň využila k otočení výsledku. A i když se nám dvakrát podařilo v zápase snížit na rozdíl dvou branek a dostat se do hry, tak vždy přišel vlastní políček v podobě neskutečné chyby a gól v naší síti. Závěr už byl jen očistec a hrozivých 13 inkasovaných branek.”

SK Olympik Mělník – SK Interobal Plzeň 6:13 (4:6)
Branky: 4. Koubek (Gabčo), 8. Zdržálek, 13. Sváta (Gabčo), 15. Gabčo (Jenč), 24. Gabčo (Sváta), 28. Gabčo (Zdržálek) – 10. Vnuk (Holý), 12. Holý, 12. Abrham (Sláma), 14. Abrham (Havel), 15. Štrajt, 17. Sláma (Koc), 22. Abrham (Štverák), 22. Abrham (Křemen), 33. Vnuk (Křemen), 33. Vnuk (Štverák), 35. Křemen (Vnuk), 39. Vnuk, 40. Křemen (Vnuk).
Zdroj: futsalliga.cz