Po týdenní reprezentační přestávce je tu zpět 1. FUTSAL liga a její 4. kolo, v kterém nás čeká zápas na půdě finalisty minulého ročníku SK SLAVIA PRAHA v Edenu.

Slavia v prvních třech kolech nasbírala 6 bodů, když vyhrála na půdě České Lípy 5:3, poté si doma poradila s Vysokým Mýtem 5:1 a ve třetím kole v derby pražských “S” prohrála na půdě Sparty 5:3.

Olympik má na svém kontě zatím 3 body. V první kole v souboji nováčků 1. FUTSAL ligy prohrál v Ostravě s Jeseníkem 3:1, ve druhém kole porazil Helas Brno 3:2 a ve třetím kolem schytal bůra na půdě Vysokého Mýto, když prohrál 5:1.

Kapitán domácích Jan Homola by byl rád, aby se jeho tým dostal zpátky na vítěznou vlnu: “Po zápase se Spartou jsme v minulém týdnu dostali čtyři dny volna. Teď, už se ale pilně připravujeme na páteční zápas, ve kterém na sebe bereme roli favorita. Hrajeme doma a musí to být znát. Po neúspěšném derby se chceme vrátit na vítěznou vlnu. Nečeká nás jednoduchý soupeř. V lize není lehkého zápasu, a proto se musíme koncentrovat po celé utkání a předvést to nejlepší, co v nás je. Věřím, že všechny body zůstanou v Edenu.”

A co na to Pavel Šuba trenér Olympiku? “Po nevydařeném utkání v Mýtě, kde někteří hráči nesplnili očekávání, což mělo za následek naprosto zbytečnou a krutou prohru, nás čeká soupeř ještě o level vyšší. Takže se moc těšíme. A i když nás kosí jedno zranění za druhým, plus virózy, které notně narušují tréninkový proces, tak věřím, že můžeme na Slavii za určitých okolností uspět.”

SK SLAVIA PRAHA – SK OLYMPIK MĚLNÍK
29. 9. 2017 od 20:00 
SH Eden