Včera jsme ve sportovní hale na Mělníku odehráli své 3. přípravné utkání, a to proti Gardenline Litoměřice. Gardenline patří v ČR mezi top týmy, a tak jsme věděli, že nás čeká těžký zápas.

V prvním poločase jsme obdrželi dvě branky, když Matheus se štěstím prostřelil Rusaka a po něm navýšil hostující náskok Rodrigo.
Do druhého poločasu jsme nevstoupili šťastně. Hrdý z protiútoku pěknou střelou na přední tyč překonal ve 21. minutě Soumara, který nahradil v brance Olympiku Rusaka. V druhé polovině druhého poločasu jsme se oklepali a začínali jsme hosty pomalu přehrávat. To vyústilo v branku Vokouna, který snížil na 1:3. Z další povedené akce Malák nahrál před prázdnou bránu Němcovi, který se nemýlil a v závěrečné power play vyrovnal Malák na konečných 3:3.

Hodnocení trenéra Olympiku Pavla Šuby:Po dvou chybách v defenzivě jsme umožnili Litoměřicím dvougólové vedení. Poté jsme opět ukázali to, co nás trápí ze všeho nejvíce a to je koncovka. Před zápasem klukům něco řeknu, ale šance vyřešili špatně. První poločas mohl být klidně 3:2. V druhé půli Litoměřice rychle vstřelili branku, ale od té doby jsme začali být lepším týmem. Vokoun prostřelil Vavreka a tým to hodně nabudilo. Po pěkné akci dal branku Němec a v dobře sehrané power play jsme vyrovnali. Remíza naprosto zasloužená a kluci si ukázali, že i s týmem, jakým je Gardenline, se dá hrát.

Hodnocení trenéra Gardenline Igora Vodeckého:Jsem rád, že jsme odehráli takovýto zápas. Dostali jsme po nose. Věřím, že jsme spadli z hrušky na zem a začneme opět makat. Někteří hráči mě svým  chováním zklamali, musíme to vyřešit, abychom hráli jako jeden tým. Myslím, že dnes nám ten zápas nevyšel a budeme pracovat na odstranění chyb. Mělník mě ničím nepřekvapil, hrál to, co jsem očekával. Myslím, že remíza je zasloužená

SK OLYMPIK MĚLNÍK- GARDENLINE LITOMĚŘICE 3:3(0:2)
Branky: Vokoun, Němec, Malák – Matheus, Rodrigo, Hrdý

 

Ilustrační foto