A – tým

V pátek se v rámci 10. kola Áčko utkalo s FK GMM Jablonec. Po kvalitním výkonu, jsme si došli pro jasné vítězství 10:2!

Hodnocení trenéra Pavla Šuby:
“Odehráli jsme velmi vydařený zápas. Tentokráte jsme začali hrát z více obrany a zavřeli jsme střed hřiště. Nechtěli jsme dovolit Jablonci, aby měl prostor na dlouhé míče na hrotového útočníka a donutili ho hrát postupným útokem do připravené obrany. A to nejen jemu dělá obrovské problémy. Jen jedinkráte jsme zaváhali a to při přečíslení  3 na 2, kdy nenápadně přidržený Gabčo přišel o míč a protiútok naše obrana nevyřešila úplně ideálně a v 10.min. jsme prohrávali  0:1. Naštěstí okamžitě po té se poprvé v zápase prosadil Surmaj a bylo srovnáno.  A aby zápas dostal nový scénář, v té samé minutě, druhým svým gólem otočil Surmaj na 2:1. V 15. min. zvýšil na 3:1 Gabčo a v 19. min. završil Surmaj hattrick. 
A 1. čtyřka začala úřadovat i v 2. půli. Hned na začátku v tutovce uskočil míč Gabčovi. Vše však napravil ve 22. minutě. A pak už to šlo jak po másle, kdy se trefili Lelek a Vokoun a hosté raději sáhli k power play, aby omezili tlak Olympiku. Ale ani tato varianta jim úspěch nepřinesla. Další góly přidali 2x Kitanovič a  na dvojciferné skóre upravil v poslední minutě Malák.
Prakticky poprvé v sezóně jsme do zápasu vyrukovali bez nátlakové hry po celém hřišti, protože jsem v předešlých zápasech inkasovali více gólů, než by jsme chtěli. A i když hráči dostali méně volnosti, přesvědčili se, že i takto můžou být úspěšní. Jistým výkonem se prezentoval brankář Soumar, ale hlavní hvězdou večera byl útočník Surmaj.

SK OLYMPIK MĚLNÍK – FK GMM JABLONEC 10:2 (4:1)
Branky Olympiku: 3x Surmaj, 2x Gabčo, Kitanovič, 1x Vokoun, Lelek, Malák
Sestava Olympiku: Soumar (Šteiner) – Surmaj, Gabčo, Kitanovič, Vokoun ml., Lelek, Malák, Němec, Šuba ml., Prieložný, Cabadaj, Šup

Áčko teď čeká venkovní “trip”. V pátek hraje v Ledči nad Sázavou proti BOCA Chotěboř, poté 17.12. zavítá na palubovku Malibu MB a hned 19.12. zakončí rok 2016 venkovním zápasem proti FK Kladno.

B – tým

9. kolo DIVIZE svedlo proti sobě dva dosud neporažené týmy. Rezervu Olympiku a Svarog FC Teplice. Náš B tým navázal na výkony z předešlých zápasů a stejně jako Áčko nastřílelo 10 branek a po vítězství 10:8 vede Divizi už o 5 bodů právě před Teplicemi! Olympik jako jediný v Divizi zůstává ještě neporažený.

SK OLYMPIK MĚLNÍK B – SVAROG FC TEPLICE 10:8 (6:5)

Junioři

V neděli se v Neratovicích odehrál 2. turnaj 1. juniorské ligy.

U19 navázali na výkony z prvního turnaje a po výhrách 5:2 nad Benagem, 3:2 nad Interobalem a 6:2 nad Chomutovem si do tabulky připsali dalších 9 bodů a jako jediný juniorský celek ještě neztratil ani bod!

U17 z možných 9 bodů získali 4 a to po výhře 5:3 nad Benagem, remíze 2:2 s Interobalem a prohře s Baníkem Chomutov 3:9.

Další turnaj se odehraje 18.12. v České Lípě. Olympik se utká s Démony ČL a s Combixem Ústí n.L.

Sestřih branek OM-Jablonec: https://www.youtube.com/watch?v=MRd86xbqt-c&feature=youtu.be