Olympik včera v Neratovicích odehrál dohrávku 5. kola proti Wizards DDM Praha.

Olympik dohrávku zvládl a po vítězství 6:4 o bod přeskočil Liberecký Zlej sen a dostal se na první místo tabulky, kde vydrží minimálně do zítřka. Zápas v první poločase ovlivnila špatně udělená červená karta pro Jenče, který byl trefen do hrudi mimo vápno a poté se míč odrazil do ruky, karta ano, ale podle všeho ne červená. Olympik v oslabení vstřelil branku, ale i v něm inkasoval. Po prohraném prvním poločase 3:2 jsme v druhé půli začali být lepším týmem a zaslouženě jsme si došli pro 3 body.

O víkend má Áčko volno, jelikož jeho zápas s Kladnem byl přeložen na 19.12.

Hodnocení trenéra Pavla Šuby: Soupeř nás zaskočil vynikající obranou, do které jsme se nemohli dostat, mraky střel bylo zblokovaných a hodně toho pochytal jejich brankář Bellada, který je neskutečně držel. Navíc jsme byli strašně netrpěliví v kombinacích a hodně uspěchávali střelbu a finální přihrávky. Z toho pak pramenily rychlé brejky soupeře do naší otevřené obrany. Wizardi vydrželi takhle bránit až do stavu 4:3 pro nás, kdy to museli trochu otevřít a hned se nám hrálo lépe a přišly i góly. Hvězdou večera byl opět Vokoun, ale výborně zahráli i Gabčo a Cabadaj. Velkou a úspěšnou premiéru v brance A týmu si připsal, po vyloučení Jenče, brankář U17  Šteiner, který předvedl několik výborných zákroků.”

SK OLYMPIK MĚLNÍK – WIZARDS DDM PRAHA 6:4 (2:3)
Branky Olympiku: 4x Vokoun, 1x Prejsa, Cabadaj
Sestava Olympiku: Jenč (od 10. Šteiner) – Lelek, Prejsa, Vokoun, Kitanovič, Gabčo “C”, Šuba, Němec, Cabadaj, Prieložný, Babovák, Surmaj