Z Plzně vezeme bod

Olympik v pátek odehrál utkání na půdě FC Jerigo 1994 Plzeň. Sehrál se velmi vyrovnaný zápas, což bylo jasné ještě před startem utkání! Oba týmy šly do zápasu se třemi výhrami ze tří zápasů.

První se prosadil mělnický Cabadaj, ve 22. minutě proměnil rychlý protiútok. Domácí zápas otočili, když se ve 24. minutě trefil Rous a po něm ve 30. minutě dostal Plzeň do vedení Bednář. Olympik sáhl 6 minut před konce ke hře bez brankáře a ve 38. minutě srovnal na konečných 2:2 Němec. Oba týmy tedy zůstávají nadále jako jediní neporažení a jsou v čele tabulky.

Komentář trenéra Pavla Šuby:
Zápas v Plzni se nám herně vůbec nepovedl. Nedokázali jsme se dostat do pořádného tempa, stále to bylo tak na dvojku, trojku. I přes to jsme si vytvořili dostatek šancí na zisk 3 bodů. Ovšem střelecké štěstí při nás v pátek nestálo a výsledkem byla plichta 2:2. Ukázalo se, jak moc důležitým hráčem pro nás je Marek Malák, který je turbo motorem naší hry a v Plzni pro nemoc chyběl. Máme tedy do dalších zápasů co napravovat a doufám, že v pátek se to s Wizards Praha projeví.

FC Jerigo 1994 Plzeň – SK Olympik Mělník 2:2 (0:0)
Branky Olympiku: Cabadaj, Němec
Sestava Olympiku: Jenč (Šteiner) – Vokoun Kitanovič, Gabčo (C), Němec, Babovák Jan, Cabadaj, Rolenc, Babovák Michal, Surmaj

B tým  poprvé ztratil

V rámci 3. kola Divize A náš B tým zavítal na půdu TJTZ Atlantic Rakovník. Ve vyrovnaném zápase padly pouze 4 branky a stejně jako A tým veze Béčko z Rakovníka bod za remízu 2:2 (1:0).

TJTZ Atlantic Rakovník – SK Olympik Mělník “B” 2:2 (1:0)
Branky Olympiku: Trubička, Benda

 

Foto: FB FC Jerigo 1994 Plzeň