V pátek jsme hostili třetí tým tabulky GMM Jablonec a chtěli jsme navázat na poslední tři vítězná utkání.

Od začátku bylo jasné, kdo bude diktovat tempo, ač si soupeř celý zápas velmi dobře hlídal našeho nejlepšího hráče Gabča, už ve čtvrté minutě se prosadil Banovič, který se štěstí procpal míč až do hostující branky. O dvě minuty později padla takřka totožná branka, kterou opět vsítil Banovič a v 11. minutě se prosadil Vokoun. Tříbrankový náskok nás dostal do pohody. Jablonec se do konce poločasu dostal do maximálně tří šancí, se kterými si ale Soumar poradil.

Druhý poločas výborně odstartoval ve 24. minutě Rolenc, když vstřelil dvě slepené branky, na které navázal Banovič, Gabčo a ve 32. minutě zakončil Vokoun. Poté se prosadili i hosté, v rozmezí mezi 33. a 37. minutou Jablonec vstřelil tři branky, na které ale ve 38. minutě odpověděl Pavlík. Hosté ještě snížili na konečných 9:4 taktéž ve 38. minutě. Divoký druhý poločas jsme zvládli a došli si pro vítězství 9:4

Parádní futsalový zápas s hodně brankami skončil pro Olympik zaslouženým vítězstvím a díky této výhře se posunul na 3. místo tabulky se ztrátou 4 bodů na duo ISŠ Příbram a Gardenline Litoměřicem, se kterými změříme síly tento pátek od 20:20 ve sportovní hale v Lovosicích!

SK OLYMPIK MĚLNÍK – FK GMM JABLONEC n./N. 9:4 (0:3)

SK Olympik Mělník: Soumar (Hnízdil) – Malák, Vokoun, Lelek, Šuba, Pavlík, Rolenc, Gabčo, Banovič, Dvořák, Vála

Branky Olympiku: 3x Banovič, 2x Rolenc, Vokoun ml., 1x Gabčo, Pavlík