Zápas poznamenala dopravní nehoda před Boleslaví, kde uvízlo jedno naše auto, což ovlivnilo složení jedné čtyřky, které se pak projevovalo po celý zápas.

Na Malibu jsme byli připraveni, známe jejich styl, kterým se prezentují a prakticky až na 2-3 situace jsme soupeře do šance nepustili. Po celý zápas jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a pokoušeli se o rychlé kontry, které nám, hlavně v první půli, vycházely. Mimo 3 branek, gólových šancí Malinského, Maláka a Vokouna jsme trefili Hrdým břevno. Poločas byl 0:3 a my byli nadmíru spokojeni.

Do 2. půle jsme ovšem vstoupili velice pasivně a bez pohybu. Jakoby hráči čekali, že to soupeř vzdá a rychle bude konec. Malibu si vytvořilo optickou převahu, ale prakticky bez vážnější šance, takže v 34. min. se pustilo do hry bez brankáře. V 37.min. snížilo na 1:3, ovšem za chvíli se prosadil Vokoun a zvýšil na 1:4 pro Olympik. Domácí pokračovali ve hře bez brankáře a už už se zdálo, že z toho další gól nevytěží. Olympik navíc Hrdým 2x orazítkoval tyč domácí brány, jednou těsně minul Vokoun a Dvořák. Ovšem ve 40. min. nastal před brankou Soumara závar a domácím se podařilo míč dotlačit do sítě, 2:4. A po naší netaktické rozehrávce, se chvíli před koncem domácí prosadili ještě jednou a upravili na 3:4.

Toho závěru je velká škoda, místo aby to bylo 1:6, dovolíme domácím zápas takhle zdramatizovat.

Malibu Mladá Boleslav – SK Olympik Mělník 3:4 ( 0:3 )

Sestava Olympiku: Soumar (Jenč) – Hrdý, Malák, Vokoun, Prejsa – Šuba, Malinský, Lelek, Trnka (Dvořák, Banovič)

Góly Olympiku: 2x Vokoun, 1x Hrdý, Prejsa