Juniorská Final four zná své účastníky!

Vyvrcholení juniorských soutěží se v této sezóně koná ve Vyškově a po uplynulém víkendu již známe jeho účastníky i složení semifinálových dvojic. Navíc se můžete podívat na oficiální web vrcholu sezóny v těchto kategoriích!

 

 

Finálový turnaj bude hostit v sobotu 7. února 2015 jihomoravský Vyškov a diváci se mají na co těšit. Víkendová utkání rozhodla o složení semifinálových dvojic a z jejich složení se mohou nejvíc radovat v pražské Slavii a v Helasu Brno, protože tyto kluby budou vysílat do Final four týmy v obou kategoriích. V mladší kategorii U-17 jsou dalšími účastníky týmy Indossu Plzeň a ERA-PACKu Chrudim, v U-19 se připravují na boje o medaile ještě Sparta Praha a Tango Brno.

V nejbližších dnech přineseme přesný harmonogram akce, ze které pořadatelé slibují stream obou finálových utkání. Připomínáme, že tituly jedou obhajovat týmy ERA-PACKu Chrudim (U-17) a Helasu Brno (U-19), přičemž připomínáme, že před rokem se bojovalo ještě v o rok nižších kategoriích (tedy U-16 a U-18). Rozhodně nás čekají zajímavá utkání, které bude stát za to vidět.

Složení semifinálových dvojic juniorských soutěží 2014/2015

U-17
ERA-PACK Chrudim (1.) – Indoss Plzeň (2.)
Slavia Praha (1.) – Helas Brno (2.)

U-19
Tango Brno (1.) – Sparta Praha (2.)
Slavia Praha (1.) – Helas Brno (2.)

 

WEB JUNIORSKÉ FINAL FOUR NAJDETE ZDE