ODKAZY NA ONLINE – Ve čtvrtek večer bylo zahájeno 2. kolo nejvyšší soutěže soubojem Sparty a Benaga, v pátek se odehrají další dva zápasy, program pokračuje i v neděli a v pondělí. Souboj Třinec – Chrudim byl odložený a svůj termín zatím nenašel.

 

 

Pozvánka na páteční utkání Chance futsal ligy

20:00 Balticflora Teplice – Mados Hradec Králové (SH Teplice)

Na Stínadlech se v pátek potkají dva celky s odlišnými ambicemi. Zatímco Hradec Králové si chce zachovat ligovou příslušnost, Teplice pošilhávají po titulu.

Aby taky ne, když v prvním kole CHANCE ligy vyhráli vlci na palubovce mistrovské Chrudimi 3:2. Tam ještě do hry nezasáhl reprezentant Kovács. Teď už by ml být připraven na svou soutěžní teplickou premiéru. “Těším se moc!,” přiznal teplický Michal Kovács a navázal: “Já jsem v Teplicích už hrál pár přátelských zápasů, tak snad v tom nebude takový rozdíl. Doufám ale, že rozdíl bude v počtu diváků. Proti Hradci to bude těžký zápas, nesmíme ho totiž nijak podcenit. Přijede k nám se zajištěnou obranou, zkusí nás překvapit. Musíme se proto na utkání dobře připravit, nezajímá nás nic jiného než tři body.”

Hradecký Mados nemá v Teplicích co ztratit, na sever Čech jede jako outsider. “Na zápas s Teplicemi jedeme mírně oslabeni o Srkala, Váňu a Holce,” vyjmenoval manažer hradeckého klubu Miloš Němeček. “Samozřejmě se na tento fakt nemůžeme a ani nechceme vymlouvat. Na teplické palubovce se body moc lehce nezískávají, ale my do zápasu určitě nejdeme se svěšenou hlavou. Rádi bychom uhráli hezký výsledek a pokusili se skoro o nemožné, to znamená získat minimálně bod. V zápase nemáme, na rozdíl od domácího týmu co ztratit, a proto k tomu chceme i takto přistoupit. Určitě nechceme opakovat dva loňské výsledky s tímto soupeřem.”
Zápas můžete sledovat živě na www.chance.cz/live!

20:00 Nejzbach Vysoké Mýto – Olympik Mělník (SH V. Mýto)

Vysoké Mýto přivítá v pátek večer na domácí palubovce nováčka z Mělníka. Pro domácí tým jsou jasným cílem tři body, obzvlášť po nevydařeném prvním kole na Benagu. Mělník by chtěl navázat na druhý poločas s Hradcem Králové a pokusit se bodovat. Pomoct by mohl i střelec Josef Gabčo.

Domácí Nejzbach se stále ještě musí obejít bez Pavla Formánka. Mělník naopak přišel o dva vyloučené hráče Maláka a Jungbauera. “Po nečekaném zaváhaní s Hradcem Králové máme co napravovat. Do haly Vysokého Mýta se Olympik vždy rád vrací, jelikož nás s ní spojuje náš největší futsalový úspěch, a to je finále Poháru FAČR. Jsem přesvědčen, že všichni hráči se na ten zápas těší, samozřejmě bychom ale tentokrát brali obrácený výsledek,” připomněl trenér Mělníka Pavel Šuba.

Program 2. kola Chance futsal ligy

Sparta Praha – Benago Zruč n/S. 5:3
Branky: 4. Dlouhý (Frič, Vobořil), 14. Frič (Dlouhý), 28. Doša (Frič), 32. Holeček (Zapletal), 40. Zapletal – 2. Brahimi Azem (Amrani Fouad), 9. Rodek (Ramirez), 18. Brahimi (Rodek)

pátek 3.10.2014
20:00 Vysoké Mýto – Olympik Mělník (DM Vysoké Mýto) – textový online
20:00 Balticflora Teplice – Hradec Králové (SH Teplice) – live stream, textový online

neděle 5.10.2014
20:00 Slavia Praha – SAT-AN Kladno (SH Slavia Praha) – live stream, textový online

pondělí 6.10.2014
20:00 Helas Brno – Tango Brno (SH Brno, Vodova) – textový online

 

zdroj: – Radek Klier (eFutsal.cz)