Potvrdíme roli favorita ???

foto: archiv SK Olympik Mělník

 SK Olympik Mělník – AC Sparta Praha (SH Neratovice)

Olympik Mělník prohrál první dvě kola a všichni dobře vědí, že je na čase bodovat. A proč ne zrovna proti soupeři zvučného jména, jakým je Sparta Praha, která zavítá do neratovické haly s plným počtem bodů. Pražané zažívají povedený vstup do sezóny, když dokázali vyhrát dva těžké duely na Tangu a doma s Benagem. Domácí budou jistě spoléhat na střelce Gabča, který dal naposledy v domácím prostředí čtyři góly.

„Už to jméno je pro fanouška přitahující. Jsem moc zvědav, kolik si jich do haly na „železnou“ Spartu najde cestu,“ těšil se trenér mělnického celku Pavel Šuba a navázal: „Nás asi nás čeká zatím nejtěžší soupeř a já doufám, že toto jméno naše hráče nabudí k mimořádnému výkonu a dobrému výsledku.“

Sparta by ráda vyhrála i třetí zápas v řadě. „Hrajeme třetí zápas a všichni u nás věříme, že se nám podaří i do třetice do tabulky přidat tři body a potvrdit tím, že přípravná fáze našeho nového mužstva pod novým trenérem, která fakticky v létě pro nás začala prvním přípravným utkáním právě s naším pátečním soupeřem, byla v našem klubu správně zvoleným krokem vpřed,“ řekl sekretář Pražanů Jaroslav Pytloun.

zdroj: sparta-futsal.cz