CHFL: Do sezóny s novým logem i novým webem!

Chance futsal liga připravuje pro hráče, ale především pro fanoušky futsalu, před novou sezónou minimálně dvě novinky. Soutěž sice startuje až v pátek 26. září, ale již dnes je jasné, že odstartuje s novým logem.

 

 

Jeho podobu můžete vidět na titulním snímku, odráží novou podobu vizuálu této sázkové společnosti, která bude již třetím rokem generálním partnerem nejvyšší futsalové soutěže. Jde o oranžové písmo na zeleném poli, jeho podobu ostatně můžete vidět i při zápasech fotbalové Synot ligy, kde je Chance hlavním sázkovým partnerem. S reklamními bannery partnera soutěže se budete setkávat v halách při ligových zápasech, logo soutěže budou rovněž nosit hráči na klubových dresech.

Druhou novinkou, která je určena především pro fanoušky, je vytvoření nového webu www.chancefutsalliga.cz, který bude v provozu se začátkem soutěže a jak jeho název napovídá, budu zaměřen pouze na tuto soutěž a její prezentaci. Velký důraz bude kladený na propagaci jednotlivých utkání a jeho hlavním cílem bude lákat fanoušky na tribuny a podílet se tak na popularizaci této soutěže.

Zdroj: efutsal.cz