Vážení fanoušci a příznivci klubu, zveme Vás na páteční pohárové utkání do Neratovické haly, kde se představí v 1.kole náš tým proti AC Tulipán Chvaletice. Náš páteční soupeř porazil v předkole Hearts of Bělá p/B – 8:3 (3:0).

Vítěz utkání postoupí automaticky do čtvrtfinále poháru, kde narazí na (námi již známého) soupeře Atmos FK Bělá p/B.

Zápas začíná v 19:30 a všichni jste zváni…!

Spojovací 431
15.2.2014 16:30 Grund, Vosejpka 8:3 (3:0)
A2: FCM Přelouč

FC Inferno Ml. Boleslav

SH Přelouč
Za Fontánou 1611
9.2.2014 13:00 Kopic, Vosejpka 3:3 (1:3)

SKP Kolín

SH Bělá 30.3.2014 18:30 Trlida, Tylchert 4:2(3:1)
B3: FC VB Kolín

HFK Příbram

SH STAP Kolín 15.3.2014 20:15 Křivka, Vosejpka 6:3 (2:1)
B4: FC Inferno Ml. Boleslav

FC Malibu Ml. Boleslav

SH Mladá Boleslav 28.3.2014 21:00 Dragoun, Tylchert 0:10 (0:3)

Startip Řečany n.L.

SH STAP Kolín 9.3.2014 17:00 Hervert, Mucha 1:7 (0:2)

FK SAT-AN Kladno

SHAquapark, Legionářů 378,Příbram 25.3.2014 20:00 Peták 2:6 (1:2)

Vyplněnou přihlášku je nutno doručit na adresu Stč. KKF

j.chaloupka@post.cz a pavelnepil@seznam.cz, a to nejpozději do 30. listopadu 2013. V Poháru FAČR se startovné neplatí.

Systém soutěže

Středočeská část Poháru FAČR se hraje od počátku vyřazovacím systémem, vždy pouze na jedno utkání.V případě remízy následuje penaltový rozstřel.

Domácím mužstvem je tým z nižší soutěže. V případě, že se utkají týmy ze stejné soutěže, bude domácím celkem tým, který skončil v konečné tabulce 2012/2013 na horším místě. V dalších případech rozhodne o pořadateli los.

Termíny utkání

Úředními hracími dny jsou pouze pátek, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve na  19.00 hodin a nejpozději na 21.00 hodin, a sobota a neděle, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve na  9.00 a nejpozději na 20.00 hodin.

V  případě dohody obou týmů jsou povoleny jakékoliv jiné dny a časy výkopů.

Místo konání

Pouze sportovní haly, splňující parametry divize „A“ (hrací plocha min. 17 x 34 m, min. 50 míst pro diváky, min. 3 šatny, časomíra).

Hrací doba

Je stanovena v délce 2x 25 minut hrubého času, s přestávkou dlou- hou max. 5 minut. V případě remízy následuje okamžitě penaltový rozstřel.

Finanční náležitosti

Pronájem sportovní haly – hradí v plné výši pořádající oddíl.

Rozhodčí – o proplacení odměny pro rozhodčí dle schváleného tarifu (200,- Kč/utkání/jednoho) a cestovného dle platných řádů,tzn. v případě dopravy hromadnou dopravou oproti předložené jíz-dence, v případě dopravy autem ve výši 4,5 Kč/km, se podělí stejným dílem oba celky.

Delegát – v případě, že je na utkání nasazen delegát, podělí se oba celky o jeho odměnu ve výši 100,- Kč/utkání a dále analogicky s rozhodčími i o cestovní výdaje.

K vyplacení odměn a náhrad cestovného dojde zástupci obou celků ihned po ukončení utkání.

Rozhodčí

Ke všem pohárovým utkáním bude SubKR Stč.KKF delegovat

dva rozhodčí, nasazen na utkání může být i delegát.

Delegát (příp. rozhodčí) zajistí doručení vyplněného Zápisu o utká- ní Stč.KKF (Ing. Jiří Chaloupka, Bezručova 1271, 256 01Benešov), a to nejpozději do 5 dnů po odehrání utkání.

Povinnosti celků

Oba soupeři jsou povinni dostavit se k utkání včas, čekací dobu řeší

SŘ. Při prezentaci mužstva je vedoucí povinen předložit potvrzenou soupisku. Prezentace proběhne nejpozději 30 minut před zahájením utkání.

Technická ustanovení

Středočeská část Poháru FAČR se hraje dle platných pravidel fut- salu FIFA, s výjimkou upravené hrací doby ( 2x 25 minut hrubého).

Pojištění

Pohár FAČR je pojištěn dle norem SF ČR.

Disciplinární tresty

Veškeré disciplinární přestupky řeší Disciplinární komise Stč.KKF v souladu s Disciplinárním řádem SF ČR.

Červená karta

O trestu hráče, který obdržel ČK, rozhodne na základě zprávy dele- gáta, příp. dalších podkladů, DK Stč. KKF. Minimálním trestem je zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání.

Přenos trestů probíhá v souladu se zněním směrnice „Působnost trestů zastavení závodní činnosti v soutěžích SF ČR“.

Žlutá karta

Za dvě ŽK bude hráči automaticky zastavena činnost na jedno soutěžní utkání. Evidenci je povinen sledovat vedoucí mužstva.

Ceny

Vítěz středočeské části Poháru FAČR obdrží prémii 1.000,- Kč, putovní pohár (věnovala firma JS Agency) a pohár, poražený finalista obdrží upomínkovou plaketu.

Další ustanovení

1. Každý celek má za povinnost dostavit se k utkání s jedním míčem dle pravidel futsalu.

2. Každý celek je povinen mít alespoň jednu sadu očíslovaných dresů, chrániče, stulpny, kapitán musí být označen páskou.

3. Zodpovědnost za své peníze a jiné cenné věci nese každý účastník utkání.

4. Maximální povolený počet cizích státních příslušníků je 4.

5. Každý klub má možnost do Poháru FAČR nasadit pouze jedno družstvo (v Poháru FAČR tedy nemůže startovat A-tým, B-tým a další, tak jak je tomu v dlouhodobých soutěžích), za nějž mohou nastoupit hráči uvedení na soupisce/kách klubu a v souladu s čl. 13 Soutěžního řádu SF ČR.

6. Na všechny kluby se vztahuje sazebník trestů a pokut, který je přílohou Disciplinárního řádu SF ČR.

7. Hráč v Poháru FAČR nastupuje v jeho průběhu za klub, v němž je řádně registrován (hráč se tedy během ročníku může objevit v dresu různých klubů, ovšem v souladu s Přestupním řádem).