Od losu Elite round UEFA Futsal Cupu, přesněji od chvíle, kdy se vědělo, že do Čech přijede Barcelona, se čekalo, kdy ERA-PACK zveřejní ceny vstupenek a možnosti jejich předprodeje. V úterý byly doladěny detaily předprodeje a nyní již víme, za kolik bude možné vstupenky zakoupit.

ERA-PACK podle očekávání bude prodávat vstupenky na celé hrací dny, tedy na dvě utkání. Cenu vstupenek pak rozdělil, na první a druhý hrací den se podíváte za 100 Kč, poslední hrací den, kdy se domácí střetnou s Barcelonou, můžete vidět za 150 Kč. Děti do 140 cm, ZTP + ZTP/P a držitelé celosezónních permanentních vstupenek FK ERA-PACK Chrudim mají vstup na všechny zápasy zdarma. Další možností je koupit si tzv. “balíček”, díky kterému můžete vidět všechna utkání, jeho cena je 300 Kč.

Chrudimský klub spustil vlastní předprodej a vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím rezervace přes elektronickou objednávku a následnou platbu, přímo na klubovém webu (odkaz níže). Podle pořadatelů je zájem od úterního zahájení prodeje velký, zájem je nejen o vstupenky na poslední hrací den, ale na všechna utkání. Rezervace na utkání ERA-PACK – Barcelona však převažují a je vidět, že futsal táhne. Navíc se bude hrát v krásném prostředí pardubické ČEZ ARENY…

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA UTKÁNÍ UEFA FUTSAL CUPU NAJDETE ZDE

Program utkání:

středa 20.11.2013
15:30 FC Barcelona – FC Lokomotiv Charkov
18:00 FK ERA-PACK Chrudim – City US Targu Mures

čtvrtek 21.11.2013
17:30 City US Targu Mures – FC Barcelona
20:00 FK ERA-PACK Chrudim – FC Lokomotiv Charkov

sobota 23.11.2013
14:30 FC Lokomotiv Charkov – City US Targu Mures
17:00 FC Barcelona – FK ERA-PACK Chrudim