V prvním zápase nové sezony zavítal Olympik Mělník na palubovku už tradičního soupeře z Turnova.
Utkání nezačalo pro Olympik příliš dobře, když už po 6 minutách hry měl na kontě 4 fauly, ovšem ve zbytku poločasu už se hráči uklidnili a přidali pouze jeden další a nenastal tedy ani jeden 9-metrový kop.

Poprvé se skóre měnilo po pěkné individuální akci Hrdého a Olympik šel do vedení.  Šance se střídaly na obou stranách a další gól padl po rychlém protiútoku 2 na 1. Postarali se o něj hráči Dalmachu a bylo vyrovnáno. V 15. minutě se k přímému kopu ze 7 metrů postavil Gabčo a propálil všechno, co mu stálo v cestě. 2:1 pro Olympik a tento stav také svítil na tabuli při poločasové přestávce.

Druhá půle začala ve stejném duchu, jako probíhala ta první, ale tentokrát byl prvním skórujícím týmem Dalmach Turnov a dvěma slepenými góly otočil vývoj utkání na 3:2 ve svůj prospěch.  Ale velmi brzo měli na svém kontě 5 akumulovaných faulů a v –. minutě přišel faul šestý a následný 9- metrový kop s přehledem proměnil Weiner. O chvíli později dostal Gabčo míč na hrušku a svým klasickým obtočením kolem obránce a následnou přesnou střelou strhl vedení na stranu Olympiku. Ještě než začala závěrečná power-play Turnova, tak Weiner přesnou střelou bodlem zvýšil náskok na 5:3. Na celkovém vítězství Olympiku nemohla nic změnit ani červená karta Weinera 13 vteřin před koncem, ani gól se závěrečnou sirénou, který jen zmírnil konečný stav utkání na 5:4.

Dalmach Turnov – SK Olympik Mělník 4:5

Branky: Petřík Josef 2, Krejčík Aleš, Hurt Vojtěch – Gabčo Josef 2, Weiner David 2, Hrdý Radek;

Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7.4), Jiří Kašpar (5.8);

Delegát:Svědiroh Miroslav;

ŽK: Kratochvíl Tomáš, Hurt Daniel – Gabčo Josef, Hrdý Radek, Weiner David;

ČK: 0 – Weiner David