Tento zápas se mě nehodnotí vůbec lehce, raději by jsem o tom ani nepsal. Bohužel jednou se však odehrál, tak by bylo zbabělé se o tom nezmiňovat.

Utkání velmi ovlivnil začátek a dvě střely po kterých hráči Slaného vedli 0:2 po pár chvilkách to bylo 0:4, kdy jsme během jednoho střídání dvakrát inkasovali po absolutním nevracení se hráčů a velmi špatném bránění. Nutno říci, že já už jsem tam po druhém natož čtvrtém gólu neměl co dělat. I když jsem se dál snažil chytat výkon to byl hrozný.

Na druhé straně podal vynikající výkon brankář Vošmík.

Na malou chvilinku jsme vykřesali naději po Gabčově snížení ,ale pak 1:5 hned 2:5 Gabčo a půle 2:6, kdy ještě Čechie nedala tři dlouhé penalty po našich 8 faulech.

Do druhé půle jsme trošku proházeli čtyřky a mělo to v prvních 8 až 10 minutách velmi dobrý vliv kdy jsme si vypracovali šance minimálně na vyrovnání, ale vynikající brankář, střelecká nemohoucnost a laxnost v zakončení kdy dvakrát z deseti centimetrů trefíme jen tyč tak s toho nebylo nic. Naopak přibýval faul za faulem a Slaný začalo z brejků navyšovat svůj náskok. My přidali jen jeden gól Gabčem na který mu po třetí nahrál Vála.

Konečných 3:11 je ostudných a proto jsem včera panu Šubovi oznámil že nejde vést a chytat najednou. Navíc když je to hra bez zápalu, bez náboje, bez pomoci jeden druhému a porvat se o výsledek když na soupeře herně nestačíme. Navíc mnoho hráčů neplnilo ani své herní postavení, kdy si dělali co chtěli. Bohužel od toho musí být někdo na lavičce. A když se pak k tomu přidal můj výkon tak s toho bylo co bylo.

Ještě jedna věc pokud je sraz v hale v 17:15 a v půl šesté a pět minut jsme tam v pěti hodně napovídá o všem dalším. Každý si musí sám sebe zhodnotit a přiznat si své chyby jinak se nikam neposuneme…

Slanému čestně gratuluji a smekám před jejich výkonem !

Olympik Mělník “B” – Čechie Slaný 3:11 (2:6)

Sestava:  Hnízdil – Šuba, Trnka – Jurčovský, Slezák – Kaňka, Prejsa – Vála, Gabčo.

Rohy 12:7 , střely na branku 22:24 , střely mimo 19:13.